Stránka 7 z 11

Napsal: stř 28 zář 2011, 20:14
od Dejvaval
No dobre...... ten bych taky asi ze zacatku nedaval, ale potom co lidi zazijou, bude asi zprvu jedine povyrazeni, nez se zmatorej a budou se zase chovat jako pani tvorstva :wink:
Tak jsem to puvodne myslel.

Napsal: stř 28 zář 2011, 22:38
od nedojedl
Kéž by to bylo jak říkáš...viděl si Book of Eli? skvělej postapokaliptickej film s Denzlem Washingtonem ...nějak tak si představuji naši budoucnoust. :roll:


Popis
V nepříliš vzdálené budoucnosti, asi třicet let po konečné válce, prochází pustinami kontinentu, který býval Amerikou, osamělý muž. Všude kolem něj se nacházejí opuštěná města, rozpadající se silnice, sežehlá země – pomníky nedávné katastrofy. Civilizace neexistuje, zákony neplatí. Cesty patří gangům, které jsou schopny člověka zabít kvůli botám, kvůli hltu vody...nebo prostě jen tak. Ale na tohoto poutníka nestačí. Eli (Denzel Washington), který se nestal bojovníkem z vlastní vůle, ale ...
:D

Napsal: čtv 29 zář 2011, 11:11
od Dejvaval
Jo jo ten jsem videl, je to jeden z filmu, ktery se mi taky libil.
..........no vidis a taky jde o nabozenstvi (o posledni knihu Bible).
V techto postapokaliptickych dobach to bude urcite jedina utecha.

Napsal: pát 30 zář 2011, 21:57
od vendys
Fosilní paliva nedojdou, akorát budou tak drahá, že zapříčiní celkový rozpad ekonomiky na nich postavené. Co myslíte že stálo na začátku zatím stále pokračujicí krize?? Přechod cen ropy přes 100 USD za barel. Aspoň to si myslím já (tedy nejen já) po té hromadě článků, co jsem si za posledních X let přečetl. Systém je spletitý. Na jedné straně zdražíte ropu a na druhé straně stoupne nezaměstnanost na neúnosnou míru. Je to jako velmi složitý živý organismus.
Skoro od začátku čtu tento blog: http://zlomropy.wordpress.com/ a doporučuju všem přemýšlivým prostudovat postupně všechny články. Původní a klíčový obsah blogu je zde: http://zlomropy.blogspot.com/, na nové adrese je už jen pár posledních článků.
Kdo bude schpný to prostudovat celé, tak pozná nepoznané. A nenechte se odradit tím, že je to někdy až překvapivě moc silná káva.
Dejvaval píše o zlomu - ten zlom tu je a jmenuje se Ropný zlom. A již jsme za zlomem.

Napsal: pát 30 zář 2011, 22:12
od Dejvaval
....hmm, takze domek u lesa s rodinou, konem a povozem v tomhle zivote asi muzu vypustit :cry:
Apokalypsa se konat nebude :D (samozrejme ne, ze bych po ni touzil)
Jinak diky za tip na cteni. Rad se dozvim nejake dalsi informace, ktere me do ted mijeli.

Napsal: pát 30 zář 2011, 22:28
od vendys
Přečti to a uvidíš, že domek u lesa s rodinou a koňským povozem není vůbec od věci (diskuzi k článkům lepší neřešit a číst jen články, pro začátek). Hlavně fakt doporučuju začít od začátku starého blogu 2005-2008 z důvodu dostatečného zasvěcení do problematiky.
Ja to čtu skoro od začátku a musím se přiznat, že zrovna tenhle blog mě inspiroval mimo jiné i k rozumnému výběru auta s minimální spotřebou ... a tím jsem se dostal ke Smartu, kterého jsem si až později oblíbil po všech stránkách *1*

Napsal: ned 16 říj 2011, 17:06
od houzar
taky to umím předpovědět-jsou jen dvě možnosti: buď se trefí a nebo ne.
http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/kole ... ky-ne.html

Napsal: stř 02 lis 2011, 14:15
od houzar
aspoň jeden člověk v evropě má jasno
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... tni-clanky

Napsal: pát 25 lis 2011, 15:57
od houzar

Napsal: stř 14 pro 2011, 08:24
od houzar
to musely být pořádné manévry sanitek a policie
http://zpravy.idnes.cz/policie-nasla-v- ... anicni_ipl

Napsal: stř 28 pro 2011, 11:20
od houzar

Napsal: stř 28 pro 2011, 11:49
od xlukas.cz
to je nahrane, dostanou premie.

pekne jim tam snezi

Napsal: stř 28 pro 2011, 12:17
od houzar
v televizi mluvil asi to byl psycholog a uváděl to jako tzv,davové šílenství

Napsal: čtv 29 pro 2011, 10:54
od houzar

Napsal: stř 11 led 2012, 13:21
od houzar
přispějte na výstavbu nového pavilonu v Bohnicích-místa málo zájemců mnoho
http://praha.idnes.cz/majitele-novych-d ... zpravy_sfo