Stránka 7 z 14
Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:21
od houska
ani jsem se naposral gibon je mi svědkem

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:22
od xlukas.cz
asi mas dobre svaly

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:23
od houska
Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:23
od DYK77
Ježiš on Ti dělal sekundanta , jak dlouho to v sobě udržíš jo ?

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:24
od houska
Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:27
od DYK77
Celkem rutina na Prahu

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:31
od xlukas.cz
ja s tim problemy nemam. na mliko jsu zvykly. mliko je idealni na zapijeni kyselych jidel (utopenci, rybicky) nebo na ovoce. to vzdy chutna 2x tak dobre

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:52
od DYK77
Taky je to dobrý na houby

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:57
od xlukas.cz

jo, to je fakt
vetsinou potom nepotrebujes ani rychle nohy

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:38
od Gibon
houska píše:ani jsem se naposral gibon je mi svědkem

Ale domů si odcházel nějak rychle
A byl za sraba. Mohl se přihlásit do soutěže na řezání a nešel do tohoooo
Za to já šel statečně do vědomostní soutěže

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:40
od xlukas.cz
s tvoji presvedcivosti dokazes vsecko.
Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:44
od houska
Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:54
od Gibon
Ale cenu jsem dostal

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:57
od xlukas.cz
co to bylo:?:
nejaka hosteska

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:57
od houska