Stránka 7 z 14

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:21
od houska
ani jsem se naposral gibon je mi svědkem :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:22
od xlukas.cz
asi mas dobre svaly :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:23
od houska
ty ne? :lol: :lol: :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:23
od DYK77
Ježiš on Ti dělal sekundanta , jak dlouho to v sobě udržíš jo ? :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:24
od houska
přesně tak co je na tom? :lol: :lol: :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:27
od DYK77
Celkem rutina na Prahu :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:31
od xlukas.cz
ja s tim problemy nemam. na mliko jsu zvykly. mliko je idealni na zapijeni kyselych jidel (utopenci, rybicky) nebo na ovoce. to vzdy chutna 2x tak dobre :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:52
od DYK77
Taky je to dobrý na houby :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:57
od xlukas.cz
*1* jo, to je fakt
vetsinou potom nepotrebujes ani rychle nohy *fornik*

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:38
od Gibon
houska píše:ani jsem se naposral gibon je mi svědkem :lol:
Ale domů si odcházel nějak rychle :D
A byl za sraba. Mohl se přihlásit do soutěže na řezání a nešel do tohoooo :!:
:twisted:
Za to já šel statečně do vědomostní soutěže :!:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:40
od xlukas.cz
s tvoji presvedcivosti dokazes vsecko.

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:44
od houska
Gibon píše:
houska píše:ani jsem se naposral gibon je mi svědkem :lol:
Ale domů si odcházel nějak rychle :D
A byl za sraba. Mohl se přihlásit do soutěže na řezání a nešel do tohoooo :!:
:twisted:
Za to já šel statečně do vědomostní soutěže :!:

a skončil si poslední :lol: :lol: :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:54
od Gibon
Ale cenu jsem dostal :D

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:57
od xlukas.cz
co to bylo:?:
nejaka hosteska :?:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:57
od houska
za poslední místo :lol: :lol: :lol: