DYK77 píše:Ajaj, tady o tom někdo něco ví, že by jsme se dočkali pokračování
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=745
Abychom nezůstali zakonzervováni, připojili jsme se k Facebooku, kde nás najdete TADY!
DYK77 píše:Ajaj, tady o tom někdo něco ví, že by jsme se dočkali pokračování
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=745