new ForFour???

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
ufo
Příspěvky: 350
Registrován: čtv 02 dub 2009, 13:56
Bydliště: Kladno

Příspěvek od ufo »

DYK77 píše:Ajaj, tady o tom někdo něco ví, že by jsme se dočkali pokračování
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=745

:)

*pisk* jen doslech....
Divoká vosa = For4 1,3 PULSE zlato-černý
Odpovědět