Stránka 7 z 7

Napsal: úte 15 zář 2009, 11:21
od ufo
DYK77 píše:Ajaj, tady o tom někdo něco ví, že by jsme se dočkali pokračování
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=745

:)

*pisk* jen doslech....