Stránka 7 z 11
Napsal: stř 24 zář 2008, 23:28
od DYK77
Rakev mi zmizela na půl minuty ze záběru, ale stejně jen 930m

Napsal: sob 15 lis 2008, 00:51
od DYK77
Napsal: úte 09 pro 2008, 18:43
od DYK77
Na TV Óčko je teď hra o Smartíka

, ale nějak extra vypíchnuté to tam není, respektive pod odkazem "soutěže" jsem nenašel nic, ale sponzorství je vidět např. na tomto baneru a pak se občas v TV objeví také reklama ukazující na soutěž.

Napsal: úte 09 pro 2008, 18:49
od Gibon
Loni jsem dostal od Broby dva lístky na tuhle akci. Protože jsem všeobecně skvělý dal jsem je Houskyčovy který je využil k tomu že na zmiňované akci zcizil z Davidem Smart plachtu kterou dodnes taháme na srazy. Tak asi tak.

Napsal: úte 09 pro 2008, 18:51
od DYK77
Výborně

Napsal: úte 09 pro 2008, 18:52
od Zuziiik

to sa oplatilo
Napsal: úte 09 pro 2008, 19:09
od houska
Napsal: úte 09 pro 2008, 19:15
od DYK77
transparentů není nikdy dost

Napsal: úte 09 pro 2008, 19:39
od David0600
čím víc nás půjde tím víc bude plachet

Napsal: úte 09 pro 2008, 20:52
od DYK77
Pěknej popis

Napsal: stř 10 pro 2008, 06:34
od Jirka P
Napsal: čtv 18 pro 2008, 00:18
od Zuziiik
Napsal: čtv 18 pro 2008, 01:35
od Gibon
Tak jsem dal všech 30 levels. Jsem chytrý chlapec s nadějnou budoucností? Dostanu bonus?
Napsal: čtv 18 pro 2008, 11:14
od Zuziiik
Napsal: čtv 18 pro 2008, 12:46
od xlukas.cz
mam dohrano, co ted?
