Stránka 7 z 11

Napsal: stř 24 zář 2008, 23:28
od DYK77
Rakev mi zmizela na půl minuty ze záběru, ale stejně jen 930m :roll:

Napsal: sob 15 lis 2008, 00:51
od DYK77

Napsal: úte 09 pro 2008, 18:43
od DYK77
Na TV Óčko je teď hra o Smartíka :-) , ale nějak extra vypíchnuté to tam není, respektive pod odkazem "soutěže" jsem nenašel nic, ale sponzorství je vidět např. na tomto baneru a pak se občas v TV objeví také reklama ukazující na soutěž.

Obrázek

Napsal: úte 09 pro 2008, 18:49
od Gibon
Loni jsem dostal od Broby dva lístky na tuhle akci. Protože jsem všeobecně skvělý dal jsem je Houskyčovy který je využil k tomu že na zmiňované akci zcizil z Davidem Smart plachtu kterou dodnes taháme na srazy. Tak asi tak. :lol:

Napsal: úte 09 pro 2008, 18:51
od DYK77
Výborně :lol:

Napsal: úte 09 pro 2008, 18:52
od Zuziiik
*1* :D to sa oplatilo

Napsal: úte 09 pro 2008, 19:09
od houska
jestli mi přijdou opět do ruky lístky tak bude druhááááá *smart* :lol: :lol: :lol:

Napsal: úte 09 pro 2008, 19:15
od DYK77
transparentů není nikdy dost :lol:

Napsal: úte 09 pro 2008, 19:39
od David0600
čím víc nás půjde tím víc bude plachet :D

Napsal: úte 09 pro 2008, 20:52
od DYK77
Pěknej popis :lol:

Napsal: stř 10 pro 2008, 06:34
od Jirka P
A je to venku :lol: :lol: :lol:

Napsal: čtv 18 pro 2008, 00:18
od Zuziiik

Napsal: čtv 18 pro 2008, 01:35
od Gibon
Tak jsem dal všech 30 levels. Jsem chytrý chlapec s nadějnou budoucností? Dostanu bonus?

Napsal: čtv 18 pro 2008, 11:14
od Zuziiik

Napsal: čtv 18 pro 2008, 12:46
od xlukas.cz
mam dohrano, co ted? :lol: