Stránka 61 z 70

Re: Členské příspěvky

Napsal: pon 11 led 2016, 11:00
od zdeny35
ahoj, asi jsem blb, ael nějak nevím číslo účtu na přiíspěvek...to co je uvedeno v záhlaví tohoto topicu je neplatné...pls o platné číslo, ať můžu něco poslat.
díky

Re: Členské příspěvky

Napsal: pon 11 led 2016, 14:11
od JBC
670100-2209843972 / 6210
Podíval jsem se do záhlaví a je tam přesně stejné číslo účtu. Mě před týdnem fungovalo. Asi jsi udělal překlep.

Re: Členské příspěvky

Napsal: pon 11 led 2016, 15:31
od zdeny35
hele je to možný, zkusil jsem znovu, tak snad mi to banka zas nevrátí zpět. díky

Re: Re:

Napsal: stř 20 led 2016, 20:23
od DYK77
15.816,-Kč aktuální stav

+ 300,-Kč příspěvky SAC

Re: Členské příspěvky

Napsal: stř 20 led 2016, 21:28
od Jindřich
Posílám příspěvek 500,- Kč na provoz SMART Autoclubu pro rok 2016 . *pivo* *VV*

Re: Členské příspěvky

Napsal: stř 20 led 2016, 22:41
od JBC
Všichni, ale úplně všichni, Ti děkujeme!

Re: Členské příspěvky

Napsal: stř 20 led 2016, 23:25
od Jindřich
Jo,jo, letos jsem tě nechal vyhrát ???!! *VV* *VV* *pivo*

Re: Členské příspěvky

Napsal: čtv 21 led 2016, 00:44
od JBC
Jak v čem. Možná jsem přispěl dříve, zato zase méně. Nevím, kolik přispěli ostatní, ale je možné, že zatím jsi dal nejvíc. Takže možná jsi na prvním místě Ty.
Já jsem si stanovil takovou "zlatou střední cestu" a té se asi budu držet navždy - když do clubu "vrazím" korunu denně (co to je - jedna koruna, že?), tak to pro letošek dělá 366,- Kč, což mi přijde docela rozumná suma. Ale rozumná suma může být třeba 36,- Kč - záleží na každém z nás, jakou cenu pro něj mají poznatky a rady, které tady získal.

P.S. Když jsem pročetl pár předchozích komentářů, pochopil jsem, že i DYKa zaujal můj princip výpočtu příspěvku.

Re: Členské příspěvky

Napsal: čtv 21 led 2016, 06:23
od DYK77
JJ kačka na den, mi přijde jako originální způsob vyhodnocení dobrovolného příspěvku a je zcela dostačující. Jakýkoliv jiný názor na příspěvek respektujeme a děkujeme všem za podporu 8)
PS - Osobně jsem se nechal motivovatt JBC metodou a na letošek přispěl stejně jako on :oops: :P

Re: Členské příspěvky

Napsal: čtv 21 led 2016, 17:32
od kawi
Čaute Smartáci

mali by ste uverejniť číslo účtu Smart Autoclubu v IBAN formáte aby sme aj spoza hraníc vedeli prispieť svojou troškou do mlyna :D :D :D

Re: Re:

Napsal: pon 01 úno 2016, 06:28
od DYK77
16.862,-Kč aktuální stav

+ 986,- příspěvky SAC
+ 60,- prodej samolepek

Re: Re:

Napsal: stř 17 úno 2016, 14:11
od DYK77
16.573,-Kč aktuální stav

- Udrzba domeny .CZ - smart-club.cz - (za obdobi 2016-03-13 - 2017-03-12): 289,- Kc

Re: Členské příspěvky

Napsal: sob 12 bře 2016, 20:39
od Šárka
Zaplaceno :-)

Re: Re:

Napsal: úte 15 bře 2016, 15:30
od DYK77
16.723,-Kč aktuální stav

+ příspěvky

Re: Členské příspěvky

Napsal: ned 17 dub 2016, 18:26
od Fanynka
Ahojky Smarťáci, posílám 500 kč :lol:
Jsem úplná začátečníce, půl roku jezdím, Smartík pokus-omyl, ráda bych, kdyby někdo měl čas a chuť se sejít se stejným typem a sdělit své zkušenosti. Bohužel nemůžu na Sraz Smartíků, tam by se to vyřešilo.
Fanynka, Smart ForTwo 2005.
Nebo mám svou prosbu napsat jinam? :roll: :roll: