Stránka 61 z 67

Re: Aukro

Napsal: sob 16 dub 2016, 20:53
od Jindřich
Pánové, zas tak černě bych to neviděl, úplně blbě to nevypadá, už jenom, že se do toho pustil a udělal to, třeba měl k dispozici rozbitýho smarta - končím Paroubkovským - kdo z Vás by to dokázal ......?? *VV* *pivo*

Re: Aukro

Napsal: sob 16 dub 2016, 20:55
od mugwai59
To neomluvis, je asi tisic zpusobu jak to zuzitkovat jinak, toto je totalni nepodarek, mrzacek uz od pohledu k politivani:).
------------------------------
No znam jednoho (rika si Jindrich) a ten ma tak spicovy traktor, ze dat mu motor z toho domrsenyho chudaka, je to zlata perla na zaver a super posmrtna sluzba :D) ..

Hehe, ted to ctu teprv poradne - vychvaluje tam tichy chod vozitka - asi super na lesni pych, ze Te neslysi hajnej jak mu moglujes porichu z lesa drivka, hehehe, to je dobry cteni mezi radkama .. proc by to tam Josef psa a naznacoval fotkama drivi a vejfuku, ze :D ..

".. navíc ještě jeden tlumič výfuku , velmi tichý ."

Re: Aukro

Napsal: pát 22 dub 2016, 09:46
od mugwai59
Ahoj lidicky, rika Vam nekomu neco tento facelift uz v roce 2003 ?
Pokud ano, tak zjistuju, ze mam zrejme znacne mezery ve vzdelani a delalo se to soucasne uz s "buraky":).

http://auto.bazos.cz/inzerat/58927199/Smart-Fortwo.php

Taky me zarazi donekonecna omilane hlasky (ne v tomto inzeratu) typu "posilovac rizeni, stavitelny volant, manualni razeni", co to je za kraviny (u cabria/buraku do roku 2004) ?:)

Re: Aukro

Napsal: pát 22 dub 2016, 09:48
od Winterwolf
Je tam chybná první fotka zbytek fotek je 450 :wink: Spíš mě překvapuje to EURO IV u diesla :shock:

Re: Aukro

Napsal: pát 22 dub 2016, 12:13
od mugwai59
Si myslim taky ze ji nekde "cmajzla" a strcila tam, pac ji z nejakeho duvodu nemela a bylo ji lino vyfotit svoje :D).
Lidi by chteli prodavat a nic pro to neudelat (viz ten cipek co z nej nemuzu u nas na foru vypacit rozmer zimnich gum, hehe) :) ..

Kazdopadne tech kecu o Smartech koluje po inzeratech mracna, toto asi bude taky jeden z nich :wink: .

Re: Aukro

Napsal: pát 22 dub 2016, 13:35
od daniel
Možná je to nevědomost, ale vzhledem k tomu, že dnes má každý v mobilu foťák, bych to viděl jinak. Kombinace profilovky 451 a ceny 54 tis. Kč zajistí větší sledovanost inzerátu... *zadek*

Re: Aukro

Napsal: pát 22 dub 2016, 22:44
od mugwai59
Winterwolf píše:Spíš mě překvapuje to EURO IV u diesla :shock:
Jj, ted brousim po nejakym Cabriu v dieselu s malym najezdem km a vyskytuje se pomerne bezne i EURO IV, u rocniku nekde kolem +- 2004:) .

Re: Aukro

Napsal: stř 04 kvě 2016, 22:40
od Druzeta

Re: Aukro

Napsal: čtv 05 kvě 2016, 07:20
od DYK77
:D

Re: Aukro

Napsal: čtv 05 kvě 2016, 14:15
od daniel
Sleduji kola na Smarta už dlouho, ale značky jako Brabus, Lorinser, Carlsson... se u nás téměř nenajdou a pokud se něco objeví, je to výjimka. Pokud někdo zničil originální alu, je toto ideální a kvalitativně ještě lepší náhrada. Cena je samozřejmě jinde, ale ta je dána jistou exkluzivitou a také špatnou dostupností, jak u nás, tak i na eBay atd.

Re: Aukro

Napsal: úte 10 kvě 2016, 22:34
od daniel
Možná jsem trošku přecitlivělý, ale takto zahnojeného Smarta bych nafotit pro prodej nemohl...

http://auto.bazos.cz/inzerat/60885171/Smart-08-CDI.php

Re: Aukro

Napsal: úte 10 kvě 2016, 22:40
od Druzeta
To je patina. :lol:

Re: Aukro

Napsal: úte 10 kvě 2016, 23:02
od mugwai59
Co o to, ale cena je silena, jsem ted prodaval skoro to same (o rok mladsi rocnik) +- za ty stejne prachy +- se stejnym najezdem, ale Cabrio:).
Na ALU kolech a plechace k tomu:).
To je nejaky srandista co zesilel (tech 3,5l / 100 porad neverim, nemuzu si pomoct) :D))) ..

Re: Aukro

Napsal: stř 11 kvě 2016, 07:14
od JBC
mugwai59 píše:..., ale Cabrio:).
Někteří to vidí jinak a cabrio pro ně nemá takovou hodnotu, jako pevná střecha!

Re: Aukro

Napsal: stř 11 kvě 2016, 07:31
od Druzeta
Jo, jo když jsem hledal smarta tak jsem několik nevzal kvůli tomu že to bylo cabrio.