Stránka 64 z 70
Napsal: stř 22 zář 2010, 19:05
od xlukas.cz
hlavne je tu celkem cerstve, takze je mu to odpusteno

Napsal: stř 22 zář 2010, 21:12
od DYK77
Náhodou má dobrej postřeh
Celá pravda o kolech a více foto je v tomto tématu, stačí to prolítnout bez velkého čtení
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... c&start=15
Napsal: stř 22 zář 2010, 21:29
od xlukas.cz
no jo fakt. na to sem uplne zapomnel

Napsal: čtv 23 zář 2010, 06:06
od nedojedl
hah! a styďte se!

máš i jinou fotku s těma kolama? mám dojem že sem viděl jinou, ale i tak dík že ses mě zastal...skvělá práce v photoshopu

Napsal: čtv 23 zář 2010, 07:42
od DYK77
Pod fotkou je odkaz a tam jsou další fota. Není to z Photoshopu

Napsal: čtv 23 zář 2010, 16:25
od nedojedl
vím že není

, ale radost mám, ta banda tady mě už skoro přesvědčila že já nejsem já.

Napsal: čtv 23 zář 2010, 17:31
od Markéta
V tomhle jsme dobří

Napsal: čtv 23 zář 2010, 17:41
od nedojedl
Jn, taky už tady někteří i tři roky trénujou koukám, ještě že Dyk se nenechal zvyklat

Napsal: čtv 23 zář 2010, 20:13
od DYK77
nedojedl píše:...ta banda tady mě už skoro přesvědčila že já nejsem já.

To je zdravé na procvičení paměti.

Napsal: čtv 23 zář 2010, 20:17
od DYK77
nedojedl píše:J..koukám, ještě že Dyk se nenechal zvyklat

Kola jsem řešil intenzivně a dlouho, takže žádný div, ale jinde jsem se zviklat nechal, to když mi Gibon radil, jak nahrát plovoucí kód z jednoho klíče do druhého. Bacha na něj

Napsal: čtv 21 říj 2010, 21:59
od Alena
Napsal: čtv 21 říj 2010, 22:30
od xlukas.cz
zajimava znacka. sem zil v domeni, ze u nas to jeste nejde, met vlastni znacku

Napsal: pát 22 říj 2010, 08:12
od Alena
Trochu jsem si pohrála

Už přibylo i označení klubu na rámečku a samolepka s logem
Napsal: pát 22 říj 2010, 15:21
od nedojedl
pěkná leštěnka

Napsal: pát 22 říj 2010, 20:16
od Blanka
Já mám podobnou kočku.Má jen trochu kratší chlupy.
