Stránka 65 z 69
Napsal: pon 09 črc 2012, 13:31
od Winterwolf
Bohužel,nebo spíš naštěstí osobní zkušenost nemám
Ale pokud je to k ničemu tak to jen potvrzuje moji teorii o Kocourkově zde

Napsal: pon 09 črc 2012, 15:27
od xlukas.cz
ckp to nahodne zkousi kdo jim zaplati. mne poslali uz 2x vyzvu na obdobi, kdy sami meli v jejich databazi uvedeno, ze je auto pojistene.

Napsal: pon 09 črc 2012, 15:56
od Druzeta
Jejich strategie je posílat výzvy po malejch částkách a nejlépe tak po dvouch letech když už lidi nemají doklady o tom že to bylo pojištěné, posílají to i těm který normálně pojištění platí a spolehaj na to že když někomu pošlou výzvu na 2-3t. tak že to zaplatí.
Povinnost platit povinné ručení vyplývá z pojmu"provozovat vozidlo", jenomže podle nich to je že někdo má RZ, tak prý provozuje.
Nicméně několik právníků se shodlo na tom že pokud je vozidlo nepojízdné, rozebrané, renovuje se, havarované, atd... a toto se doloží třeba fotodokumentací stavu vozidla, případně výpovědí svědků, potvrzením z nějakého servisu, atd..., tak nic vymáhat nemůžou, oni se k tomu vyjadřujou tak že každej takovejhle případ se řeší individuálně, to mají pravdu, protože ve všech ustoupěj protože moc dobře vědí že by u soudu prohráli.
Nač se taky soudit když se dá vydělávat na lidské blbosti těch který jim zaplatí.
Napsal: pát 17 srp 2012, 14:14
od hadak
jedno smutnější parkování s dobrým koncem
http://cheezburger.com/40195329
Napsal: pát 17 srp 2012, 16:46
od xlukas.cz
Napsal: stř 24 říj 2012, 22:25
od DYK77
Napsal: pon 15 dub 2013, 18:53
od houzar
Napsal: čtv 02 kvě 2013, 12:22
od xlukas.cz
Napsal: pon 26 srp 2013, 13:03
od JBC
Tuten obrázek zřejmě všichni znáte:
Včera jsem v Praze viděl dva Smarty. Jeden mi tu horní fotku docela připomněl:
Akorát nevím, jestli tenhle příspěvek nepatří spíš do rubriky:
Kdo, koho a kde potkal
Napsal: pon 26 srp 2013, 18:48
od xlukas.cz
patri

Napsal: ned 08 pro 2013, 19:33
od houzar
Napsal: ned 08 pro 2013, 21:28
od Jerome
JBC píše:Tuten obrázek zřejmě všichni znáte:
Včera jsem v Praze viděl dva Smarty. Jeden mi tu horní fotku docela připomněl:
Akorát nevím, jestli tenhle příspěvek nepatří spíš do rubriky: Kdo, koho a kde potkal
Občas se ale bohužel stane, že zaparkuješ vedle někoho, kdo stál blbě dřív než ty...a pak odjede a vypadáš ty jako

Tím toto parkování neobhajuji...ale už se mi to taky parkrát stalo

Napsal: ned 08 pro 2013, 23:10
od xlukas.cz
to je normalka. kdyz nekdo parkuje s landcruiserem, hummerem,, dodavkama atd. tak se na to misto nemusi vlezt. kdyz vedle neho nekdo zaparkuje, on odjede tak to vypada stejne jako ten cerveny smart. smart se tam vlezl, zaparkoval. jine auto by tam nevlezlo nebo si tam lidi netroufli.
Napsal: pát 13 pro 2013, 18:48
od houzar
Napsal: sob 14 pro 2013, 00:07
od hrošík
No pomě chtěla bába na hlídaným parkovišti za smarta plnou cenu a to přitom na můj plac postavila 2x skůtr! Tak jsem ji řek že zaplatím jen půlku a ta hned že zavolá městkou policii že Smart je taky auto tak že platím plnou cenu! Tak jsem se tak vytočil že jsem doma vzal tátového Hummer H1 a jel jsem tam zaparkovat-no najel jsem tam a stál jsem na 4 místech ato hned že budu platit 4X parkovací místo! Tak jsem ji stručně vysvětlil že když je pro ni Smart velké auto tak Hummer je promě normální auto! A že klidně může zavolat měšáky! Baba měla smolu-měl jsem zrovna hádavou náladu!