Stránka 1 z 103
Čerti a my
Napsal: stř 19 lis 2008, 22:01
od DYK77
Re: Čerti a my
Napsal: pát 21 lis 2008, 14:36
od Blanka0600
DYK77 píše:Kdo ještě nečetl ... stojí to za to ...
to tedy opravdu za to stojí, to musím potvrdit

Napsal: pát 21 lis 2008, 16:45
od DYK77
Jirka P. me jeste upozornil na tu diskuzi co se pod clankem rozviji. Taky dobry nazory.
6.12. bude v Janove dalsi bitka a mozna dojde i na Chanov. No bude to zajimavy. Nebavi me na tu pakaz doplacet a jeste je respektovat. Ted co to mezi lidma vre a resi se cikani, vyplouva celkem na povrch, ze hafo lidi s nimi casto prichazi do styku, na ruznych mistech republiky,z cehoz tedy plyne, ze Chanov neni jediny ciganky geto , ale ze je to roztahany prakticky vsude. Pro mnohe z lidi to znamena nejake omezeni, strach, nebo denni nasranost koukat na ne, jak si za nase prachy hodujou a maj vsechno u prd*le a bude hur.
Napsal: pát 21 lis 2008, 17:57
od Dawe
smutne je to!
nimene nic se opet nezmeni.
maximalne vyhodime zase par milionu za ochranu zlodeju
Napsal: pát 21 lis 2008, 20:31
od DYK77
Jestli jo, tak si čerti ještě víc posílí ego a nebudou se už bát vůbec ničeho. Dneska mi kámoš říkal, že před nedávnem v Chánově hořelo a hasiči dorazili do 6ti minut. Cigošum se to nelíbilo, že jako přijeli pozdě, takže když teď o něco jde a hasiči musej jet do Chánova, tak s nimi musí jet policejní doprovod, aby si bigoši nechtěli vylejvat na hasičích zlost. To je fantazie co?

Napsal: stř 04 bře 2009, 22:56
od Dawe
http://podporujichomutov.cz/
... přečti a souhlasíš-li, vpravo nahoře napiš jm. + příjm., mail, město a
podepiš.
... a pochopitelně pošli dál ...
Napsal: čtv 05 bře 2009, 05:01
od kimby
My s tímto souhlasíme, jinak to totiž nejde, v Chomutově jsme oba žili, v našem městě je tento problém také velký....když to nejde po dobrém....
Napsal: čtv 05 bře 2009, 13:10
od DYK77
JJ dluzej desetitisice , nemakaj a budou ted brecet, ze jim nekdo vzal par tisic, tak at si to uzijou.
Podle poslednich udalosti je to vsude, napriklad ta ciganska afera v Brne tedka, mafie jak prase, nic dobryho. Kde jsou ty casy co bigosi honily ziguliky. Dneska kouknu na provoz a krosej hojne ve Fabiich, Octaviich ( i novych ) a tuhle jden v novem Jaguaru a o minutu pozdeji cigan jak bota v novim Superbu a to vsechno za nase prachy, podvody, pasactvi atd ... jinak kde by na to ty gumy vzaly.
Napsal: čtv 05 bře 2009, 13:15
od Druzeta
No ono hodně jich má invalidní průkaz a na ten dostanou jednou za 5 let 100t Kč na nákup auta,dostávají dálniční známku,na benzín dostávají....a to jsem ještě neviděl žádnýho indiána na vozejku.
Napsal: čtv 05 bře 2009, 13:23
od DYK77
Staci aby jedno z tech jeho deseti harantu bylo nejak invalidni a ma to doma taky.
Napsal: pát 06 bře 2009, 15:58
od xlukas.cz
asi zacnu podporovat ty protimensinove strany.
lenku dnes otravovali v tramvaji a kdyz vystupovali, tak od jednoho pry dostala facku

Napsal: pát 06 bře 2009, 16:00
od houska
xxxxxxxxxindl jeden
Napsal: pát 06 bře 2009, 16:48
od houzar
Napsal: pát 06 bře 2009, 20:20
od David0600
xlukas.cz píše:asi zacnu podporovat ty protimensinove strany.
lenku dnes otravovali v tramvaji a kdyz vystupovali, tak od jednoho pry dostala facku

to bych tam toho frajera dobil bejt u toho
Napsal: pát 06 bře 2009, 22:14
od Jirka P
No tuhle mě taky jeden otravoval v tramvaji, teda spíš moji peněženku. A to mu bylo osudným. Ale co má dělat chudák holka...