Stránka 1 z 2

ebay-zajimave predmety na Smarta, pro fandy =)

Napsal: čtv 20 lis 2008, 21:07
od Panter
smart Icemaker - formicka do lednicky
nahodou jsem to nasel na ebay, kdyby nekdo chtel(zacina to na 1euro):

Obrázek

http://cgi.ebay.at/smart-Icemaker-Eiswu ... otohosting

Orig. Smart Merchandise Fortwo Nussknacker

Obrázek

http://cgi.ebay.at/Orig-Smart-Merchandi ... otohosting

Napsal: pát 21 lis 2008, 15:39
od Panter
smart Evolution Kette ( Jewelry ) smartware, NEU + OVP
od 1 euro
Obrázek

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... otohosting

Napsal: pát 21 lis 2008, 15:44
od Panter
Smart Flip Flops in Größe 43 - NEU und OVP

od 1 euro

ObrázekObrázek

http://cgi.ebay.de/Smart-Flip-Flops-in- ... otohosting

Napsal: pon 24 lis 2008, 19:21
od Panter
ALE COPAK JSEM TO NENASEL ! co ja vim tak to nekdo shanel, tak ma moznost ! :twisted:


Smart Fortwo als Backform,selten,neuwertig
Rychla koupe-9,90Euro

Obrázek

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... otohosting

Napsal: úte 25 lis 2008, 13:49
od xlukas.cz
koupili jste nekdo tu formu na peceni?
nevezmem jeste jednu a snad bude postovne stejne. co?

Napsal: čtv 27 lis 2008, 09:47
od sultana
jo jo, to jsem koupil u nas. ty louskacky mam dva, nahrdelnik z DA a formu jsem asi před měsícem koupil na aukru 8)

Napsal: čtv 27 lis 2008, 20:44
od Mili_K
xlukas.cz píše:koupili jste nekdo tu formu na peceni?
nevezmem jeste jednu a snad bude postovne stejne. co?
ja bych do ty formy taky sel ... je to mozny se s nekym dohodnout ?

Napsal: čtv 27 lis 2008, 20:46
od Zuziiik
Ten nahrdelnik je fakt vymakany 8)

Napsal: pát 28 lis 2008, 17:48
od sultana
Jen pro upozornění, ta forma je vážně skvělá, ale dost malá. Když jsem v ní pekl, tak jsem musel hned vymývat před dalším koláčkem. Má na šířku max. 15 cm :!:

...a ten náhrhelník je po omotání slušivý i na ruce

Napsal: pát 28 lis 2008, 17:57
od Gibon
Naprosto přesně si vzpomínám že jsem sem něco psal. Kdo mě tady zase maže moje výplody? Nepochybně bych tipoval Lukase. :D

Napsal: pát 28 lis 2008, 22:34
od xlukas.cz
Gibon píše:Naprosto přesně si vzpomínám že jsem sem něco psal. Kdo mě tady zase maže moje výplody? Nepochybně bych tipoval Lukase. :D
:shock: :shock:
vzdyt ja sem skoro vuuubec nechodim

Napsal: sob 29 lis 2008, 01:21
od DYK77
Panter zadal, abych toto tema cistil, tak jedu

Napsal: sob 13 pro 2008, 18:43
od RavenS.
Zuziiik píše:Ten nahrdelnik je fakt vymakany 8)
to teda je :D ja ho uz mam doma a vyzera perfektne aj ked je v tej krabicke polozeny na stole
a z tej formy na lad su krasne lady do poharu akurat ze sa zle vyberaju :D

Napsal: sob 13 pro 2008, 21:41
od Panter
no Dyku, podej reference na ledovnik :D

Napsal: ned 14 pro 2008, 10:32
od Zuziiik
RavenS. píše:
Zuziiik píše:Ten nahrdelnik je fakt vymakany 8)
to teda je :D ja ho uz mam doma a vyzera perfektne aj ked je v tej krabicke polozeny na stole
a z tej formy na lad su krasne lady do poharu akurat ze sa zle vyberaju :D
Ticho závidím :cry: :( :cry: Ešte by som to snáď mohla niekomu uda ako darček na Vianoce...napríklad Gibonovi :lol: