Stránka 1 z 91

Pro Z a G

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:15
od Gibon
Zbrusu nová složka. Pro mě a jednu velmi příjemnou slečnu.
Kdo bude mít blbý hemzy a narážky dostane po čuni.

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:16
od houska
to už tu jednou bylo :lol: :lol: :lol:

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:16
od Zuziiik
Jeeeeej, naaaaadhera :wink:

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:17
od Zuziiik
houska píše:to už tu jednou bylo :lol: :lol: :lol:
Pre velký úspech ešte raz :D

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:18
od houska
jo úspěch to byl :lol: :lol: :lol:

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:22
od Zuziiik
houska píše:jo úspěch to byl :lol: :lol: :lol:
Houska dostane ban, Houska je agent provokatér :twisted:

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:25
od houska
tas psala o velkém úspechu :lol:

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:26
od Gibon
Já to věděl že Houskyč bude první rejpal :D

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:28
od DYK77
Že by druhej Xlukas :lol:

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:28
od Zuziiik
Tak to vlákno úspech malo, G tam nahnal tak zo 500 príspevkov :D No musím si aj ja zvýši rating :roll: :wink:

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:29
od houska
kokoko dák.nemáš kdákad slípko musí se to nějak vyrovnat :lol: :lol: :lol:

jo napiš taky jak sis povídal s mušlí :lol: :lol: :lol:

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:29
od Zuziiik
DYK77 píše:Že by druhej Xlukas :lol:
No a ten keď to tu uvidí, to ešte bude veselo :lol:

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:31
od Zuziiik
houska píše:kokoko dák.nemáš kdákad slípko musí se to nějak vyrovnat :lol: :lol: :lol:

jo napiš taky jak sis povídal s mušlí :lol: :lol: :lol:
U mňa v byte tak zo desa krát :lol: Sorry G, toto som si proste nemohla necha pre seba :oops:

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:31
od DYK77
*1* :mrgreen:

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:32
od Gibon
:evil: To je peklo. Za všechno může Houskyč protože má na mě špatný vliv.