Pro Z a G
Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:15
Zbrusu nová složka. Pro mě a jednu velmi příjemnou slečnu.
Kdo bude mít blbý hemzy a narážky dostane po čuni.
Kdo bude mít blbý hemzy a narážky dostane po čuni.
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Pre velký úspech ešte razhouska píše:to už tu jednou bylo![]()
![]()
Houska dostane ban, Houska je agent provokatérhouska píše:jo úspěch to byl![]()
![]()
No a ten keď to tu uvidí, to ešte bude veseloDYK77 píše:Že by druhej Xlukas
U mňa v byte tak zo desa kráthouska píše:kokoko dák.nemáš kdákad slípko musí se to nějak vyrovnat![]()
![]()
![]()
jo napiš taky jak sis povídal s mušlí![]()
![]()