Stránka 1 z 3

otáčkoměr

Napsal: pát 06 úno 2009, 21:04
od pezot309
moc moc bych ho chtěl... pokud možno šedý , šestikilo turbo 2001... :wink:

Napsal: sob 07 úno 2009, 11:04
od Panter
kolik jsi ochoten investovat?

Napsal: stř 11 úno 2009, 10:13
od pezot309
samozřejmě že co nejmíň... 50 kč ??? :lol: :lol: :lol:

Nee , ale teď vážně , viděl jsem ho v nabídkách za různé ceny které se mi nezdály , tak nabídni cenu a pak ti řeknu... :wink:

Napsal: stř 11 úno 2009, 16:21
od Dawe
az tak moc :o ja bych dal max 45 :lol:

Napsal: stř 11 úno 2009, 17:17
od Panter
benzin modry: 52Euro + provize
benzin sedy: 136 Euro + provize (tenhle se prodava jen v setu s hodinami)

Smartdily chrobak: 4880Kč bez montaze
Smart Centrum: 5770Kč

Napsal: stř 11 úno 2009, 17:30
od Druzeta
To je láce :lol: ,ještě že to v autě mám.

Napsal: stř 11 úno 2009, 18:00
od pezot309
oou , tak to jsem myslel nějaký jetý... :cry:

teď mám piškota v servisu a už to je drahýýýýý... :twisted:

Napsal: stř 11 úno 2009, 19:05
od Roland2666
Ak chodievaš sem tam k Polským susedom skús pozrie sem na Allegro : http://moto.allegro.pl/search.php?strin ... &country=1

Majú dobré ceny

Napsal: stř 11 úno 2009, 19:34
od Panter
no jelikoz jsem vyrostl u polskych hranic, tak bych osobne polakum neposlal ani vindru ...

Napsal: stř 11 úno 2009, 19:49
od pezot309
juknu , dík... :wink:

Napsal: stř 11 úno 2009, 20:26
od Druzeta
Panter píše:no jelikoz jsem vyrostl u polskych hranic, tak bych osobne polakum neposlal ani vindru ...
:lol:

Napsal: stř 11 úno 2009, 20:48
od David0600
a provize je kolik?

Napsal: čtv 12 úno 2009, 00:08
od pezot309
pro tebe nic , heč,,, :lol:

Napsal: čtv 12 úno 2009, 00:10
od David0600
:?:

Napsal: čtv 12 úno 2009, 00:22
od pezot309
sem asi jako Ftipnej , nééééééé... :roll: