Stránka 1 z 18

Jarni vymetani vyfuku 2009 ( DISKUSE )

Napsal: čtv 05 bře 2009, 10:06
od kimby
SOUHRNNÉ_INFORMACE_O_SRAZU_ZDE...



Moje návrhy:

návštěva Grafitového dolu v Č. Krumlově:
Obrázek

návštěva včetně degustace pivovaru Budvar v Č. Budějovicích
Obrázek

za návštěvu určitě stojí státní zámek Č.Krumlov
Obrázek

trochu adrenalinu...Centrum čtyřkolek
Obrázek

pro pěkný výhled...Lanová dráha Kle
Obrázek

v Č. Budějovicích je možné trochu se postřílet
Obrázek

Napsal: čtv 05 bře 2009, 10:09
od kimby
Český Krumlov je prostě nádherné město
Obrázek

Od minula mám i tipy(možnosti) na to ubytování, mohu poslat tomu, kdo bude objednávat.

Napsal: čtv 05 bře 2009, 10:16
od kimby
Spanilá jízda můj návrh:

např. Český Krumlov - České Budějovice (tam využít jedné z turistických nabídek, památky, čtyřkolky) cca 25 km

nebo

např. Český Krumlov - Krasetín (tam využít lanové dráhy)
cca 15 km

Napsal: čtv 05 bře 2009, 10:45
od DYK77
Tak ja jsem lanovkovej a ctyrkolkovej :lol:
Ale kdyz nebude pocasi eno nuno , tak nepohrdnu ani pamatkami :-) Pokud mi nekdo postoji jako zivy terc, tak se taky vyradim :-D

Dobre navrhy ;-) Cekam ze Gibon prijde s necim revolucnim :-)

Napsal: čtv 05 bře 2009, 11:24
od kimby
ještě je možnost prohlídky a degustace v pivovaru v Č. Krumlově...Pivovar Eggenberg............

takže spanilá jízda by šla od Pivovaru Eggenberg do Pivovaru Budvar v Č. Budějovicích :lol: :lol: jen nevím, co by jsme degustovali my, co pivo vůbec nepijeme :D

Napsal: čtv 05 bře 2009, 11:35
od xlukas.cz
kimby píše:ještě je možnost prohlídky a degustace v pivovaru v Č. Krumlově...Pivovar Eggenberg............

takže spanilá jízda by šla od Pivovaru Eggenberg do Pivovaru Budvar v Č. Budějovicích :lol: :lol: jen nevím, co by jsme degustovali my, co pivo vůbec nepijeme :D
jsu za 4 kolky a lanovku, dul.

lipno videt nehcete?

pivovar tak akorat na cumendu. jednak pulka pivo nepije a druha bude ridit, tak ho ani nemuze :lol: vymyslete spis prohlidku nejake mlekarny nebo stacirny mineralnich vod :-))) .

Napsal: čtv 05 bře 2009, 11:38
od kimby
xlukas.cz píše:
kimby píše:ještě je možnost prohlídky a degustace v pivovaru v Č. Krumlově...Pivovar Eggenberg............

takže spanilá jízda by šla od Pivovaru Eggenberg do Pivovaru Budvar v Č. Budějovicích :lol: :lol: jen nevím, co by jsme degustovali my, co pivo vůbec nepijeme :D
jsu za 4 kolky a lanovku, dul.

lipno videt nehcete?

pivovar tak akorat na cumendu. jednak pulka pivo nepije a druha bude ridit, tak ho ani nemuze :lol: vymyslete spis prohlidku nejake mlekarny nebo stacirny mineralnich vod :-))) .
mě se také líbí lanovka, ten grafitový důl a pak čtyřkolky....házela jsem návrhy, které mne zaujali,je toho ale mnohem více, to je jasné....dávejte další.

Mě osobně by se exkurze v mlékárnách či stáčírně min. vod líbila :lol:

Napsal: čtv 05 bře 2009, 11:46
od DYK77
xlukas.cz píše: lipno videt nehcete?
Jeste tam jezdi tem prevoznik? nacpat mu plnou palubu Smartiku, to by byla celkem dobra prdel :-)

Napsal: čtv 05 bře 2009, 15:54
od houzar

Napsal: čtv 05 bře 2009, 17:06
od houzar

Napsal: čtv 05 bře 2009, 17:28
od kimby
houzar píše:a teď něco vážně
http://www.ckrumlov.info/docs/cz/region ... klaszk.xml
ten kdo jezdí či jezdil vodu...musí toto vše znát, vůbec Vltava je ráj pro vodáky a nejen je....všechny tyto památky stojí za návštěvu.

Udělala bych nějaký kompromis....jak památku, tak třeba lanovku..zakončeno např. čtyřkolkami....

nebo tak něco...

Napsal: čtv 05 bře 2009, 18:32
od houzar
kimby píše:
houzar píše:a teď něco vážně
http://www.ckrumlov.info/docs/cz/region ... klaszk.xml
ten kdo jezdí či jezdil vodu...musí toto vše znát, vůbec Vltava je ráj pro vodáky a nejen je....všechny tyto památky stojí za návštěvu.

Udělala bych nějaký kompromis....jak památku, tak třeba lanovku..zakončeno např. čtyřkolkami....

nebo tak něco...
vltava to je taková D1 já mám raději Lužnici to je nebo lépe řečeno býval to ráj,kdy se ješte dalo zastavit kdekoli v lese
ten odkaz je na ubytování ale momo krumlov by to bylo určitě levnější

Napsal: pát 06 bře 2009, 15:00
od houska
DYK77 píše:
xlukas.cz píše: lipno videt nehcete?
Jeste tam jezdi tem prevoznik? nacpat mu plnou palubu Smartiku, to by byla celkem dobra prdel :-)
převozník jezdí koukal sem na to nedávno

Napsal: pát 06 bře 2009, 15:59
od houska
vždy to tu píše kimby--máš to i s fotkou

Moje návrhy:

návštěva Grafitového dolu v Č. Krumlově:

Napsal: pát 06 bře 2009, 23:13
od kimby
Gibon píše:Já si říkám.
můj návrh je i tvým návrhem, dala jsem i foto:-D
ten bych si přála také vidět..

navrhla jsem tyto věci, které mne v Č. Krumlově a okolí zaujali, určitě se najde více zajímavostí...pokud někdo víte, navrhujte.
kimby píše:Moje návrhy:

návštěva Grafitového dolu v Č. Krumlově:
Obrázek

návštěva včetně degustace pivovaru Budvar v Č. Budějovicích
Obrázek

za návštěvu určitě stojí státní zámek Č.Krumlov
Obrázek

trochu adrenalinu...Centrum čtyřkolek
Obrázek

pro pěkný výhled...Lanová dráha Kle
Obrázek

v Č. Budějovicích je možné trochu se postřílet
Obrázek