Stránka 1 z 18
Jarni vymetani vyfuku 2009 ( DISKUSE )
Napsal: čtv 05 bře 2009, 10:06
od kimby
SOUHRNNÉ_INFORMACE_O_SRAZU_ZDE...
Moje návrhy:
návštěva Grafitového dolu v Č. Krumlově:
návštěva včetně degustace pivovaru Budvar v Č. Budějovicích
za návštěvu určitě stojí státní zámek Č.Krumlov
trochu adrenalinu...Centrum čtyřkolek
pro pěkný výhled...Lanová dráha Kle
v Č. Budějovicích je možné trochu se postřílet

Napsal: čtv 05 bře 2009, 10:09
od kimby
Český Krumlov je prostě nádherné město
Od minula mám i tipy(možnosti) na to ubytování, mohu poslat tomu, kdo bude objednávat.
Napsal: čtv 05 bře 2009, 10:16
od kimby
Spanilá jízda můj návrh:
např. Český Krumlov - České Budějovice (tam využít jedné z turistických nabídek, památky, čtyřkolky) cca 25 km
nebo
např. Český Krumlov - Krasetín (tam využít lanové dráhy)
cca 15 km
Napsal: čtv 05 bře 2009, 10:45
od DYK77
Tak ja jsem lanovkovej a ctyrkolkovej

Ale kdyz nebude pocasi eno nuno , tak nepohrdnu ani pamatkami

Pokud mi nekdo postoji jako zivy terc, tak se taky vyradim
Dobre navrhy

Cekam ze Gibon prijde s necim revolucnim

Napsal: čtv 05 bře 2009, 11:24
od kimby
ještě je možnost prohlídky a degustace v pivovaru v Č. Krumlově...Pivovar Eggenberg............
takže spanilá jízda by šla od Pivovaru Eggenberg do Pivovaru Budvar v Č. Budějovicích

jen nevím, co by jsme degustovali my, co pivo vůbec nepijeme

Napsal: čtv 05 bře 2009, 11:35
od xlukas.cz
kimby píše:ještě je možnost prohlídky a degustace v pivovaru v Č. Krumlově...Pivovar Eggenberg............
takže spanilá jízda by šla od Pivovaru Eggenberg do Pivovaru Budvar v Č. Budějovicích

jen nevím, co by jsme degustovali my, co pivo vůbec nepijeme

jsu za 4 kolky a lanovku, dul.
lipno videt nehcete?
pivovar tak akorat na cumendu. jednak pulka pivo nepije a druha bude ridit, tak ho ani nemuze

vymyslete spis prohlidku nejake mlekarny nebo stacirny mineralnich vod

.
Napsal: čtv 05 bře 2009, 11:38
od kimby
xlukas.cz píše:kimby píše:ještě je možnost prohlídky a degustace v pivovaru v Č. Krumlově...Pivovar Eggenberg............
takže spanilá jízda by šla od Pivovaru Eggenberg do Pivovaru Budvar v Č. Budějovicích

jen nevím, co by jsme degustovali my, co pivo vůbec nepijeme

jsu za 4 kolky a lanovku, dul.
lipno videt nehcete?
pivovar tak akorat na cumendu. jednak pulka pivo nepije a druha bude ridit, tak ho ani nemuze

vymyslete spis prohlidku nejake mlekarny nebo stacirny mineralnich vod

.
mě se také líbí lanovka, ten grafitový důl a pak čtyřkolky....házela jsem návrhy, které mne zaujali,je toho ale mnohem více, to je jasné....dávejte další.
Mě osobně by se exkurze v mlékárnách či stáčírně min. vod líbila

Napsal: čtv 05 bře 2009, 11:46
od DYK77
xlukas.cz píše:
lipno videt nehcete?
Jeste tam jezdi tem prevoznik? nacpat mu plnou palubu Smartiku, to by byla celkem dobra prdel

Napsal: čtv 05 bře 2009, 15:54
od houzar
Napsal: čtv 05 bře 2009, 17:06
od houzar
Napsal: čtv 05 bře 2009, 17:28
od kimby
ten kdo jezdí či jezdil vodu...musí toto vše znát, vůbec Vltava je ráj pro vodáky a nejen je....všechny tyto památky stojí za návštěvu.
Udělala bych nějaký kompromis....jak památku, tak třeba lanovku..zakončeno např. čtyřkolkami....
nebo tak něco...
Napsal: čtv 05 bře 2009, 18:32
od houzar
kimby píše:
ten kdo jezdí či jezdil vodu...musí toto vše znát, vůbec Vltava je ráj pro vodáky a nejen je....všechny tyto památky stojí za návštěvu.
Udělala bych nějaký kompromis....jak památku, tak třeba lanovku..zakončeno např. čtyřkolkami....
nebo tak něco...
vltava to je taková D1 já mám raději Lužnici to je nebo lépe řečeno býval to ráj,kdy se ješte dalo zastavit kdekoli v lese
ten odkaz je na ubytování ale momo krumlov by to bylo určitě levnější
Napsal: pát 06 bře 2009, 15:00
od houska
DYK77 píše:xlukas.cz píše:
lipno videt nehcete?
Jeste tam jezdi tem prevoznik? nacpat mu plnou palubu Smartiku, to by byla celkem dobra prdel

převozník jezdí koukal sem na to nedávno
Napsal: pát 06 bře 2009, 15:59
od houska
vždy to tu píše kimby--máš to i s fotkou
Moje návrhy:
návštěva Grafitového dolu v Č. Krumlově:
Napsal: pát 06 bře 2009, 23:13
od kimby
Gibon píše:Já si říkám.
můj návrh je i tvým návrhem, dala jsem i foto:-D
ten bych si přála také vidět..
navrhla jsem tyto věci, které mne v Č. Krumlově a okolí zaujali, určitě se najde více zajímavostí...pokud někdo víte, navrhujte.
kimby píše:Moje návrhy:
návštěva Grafitového dolu v Č. Krumlově:
návštěva včetně degustace pivovaru Budvar v Č. Budějovicích
za návštěvu určitě stojí státní zámek Č.Krumlov
trochu adrenalinu...Centrum čtyřkolek
pro pěkný výhled...Lanová dráha Kle
v Č. Budějovicích je možné trochu se postřílet
