Stránka 1 z 2
Slovensko na vymetani
Napsal: stř 11 bře 2009, 21:45
od RavenS.
tak co slovensko ideme na zraz do krumlova?

Napsal: stř 11 bře 2009, 21:49
od David0600
no tak pojďte do toho

Napsal: stř 11 bře 2009, 21:55
od Druzeta
To je snad samozřejmost že přijedete.

Napsal: stř 11 bře 2009, 22:11
od STAS1
Jo, jo vytvoříme kolonu už na moravě

Napsal: stř 11 bře 2009, 22:11
od Mili_K
no my tak urcite aspon 1/2 zastupovat Slovensko budeme

Napsal: stř 11 bře 2009, 22:25
od DYK77
Bratislava to má stejný jako Olomouc nebo severní Čechy, takže očekáváme nějakou účast
Napsal: stř 11 bře 2009, 23:12
od xlukas.cz
STAS1 píše:Jo, jo vytvoříme kolonu už na moravě

oni to maji rychlejsi pres viden a rakousko.
Napsal: stř 11 bře 2009, 23:24
od DYK77
Koukejte se rozhoupat co nejdříve, dokud jsou pokoje !!! Uzávěrka rezervací nejpozději 28.3.09
Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:53
od Dawe
ja pojedu az z ostravy, jen cekam jestli pojedu jeden nebo 2
cekam jak se rozhodne druha polovicka ma pred statnicema
a po vcerejsku a 1400 kilometrech se ji do smarta moc nechce
je to slabsi kousek moc zhyckana

Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:55
od DYK77
Dawe píše:ja pojedu az z ostravy, jen cekam jestli pojedu jeden nebo 2
cekam jak se rozhodne druha polovicka ma pred statnicema
a po vcerejsku a 1400 kilometrech se ji do smarta moc nechce
je to slabsi kousek moc zhyckana

Víc jak půlka kapacity je už zabraná a to jsem ještě nerozeslal hromadný email " registrace otevřena" . Rozhodujte se rychle, jinak nebudete se skupinkou pod jednou střechou, byla by to škoda

Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:59
od Dawe
rikala ze se rozmysli tak zitra dam vedet
Napsal: čtv 12 bře 2009, 23:08
od DYK77
OKi
Napsal: stř 18 bře 2009, 22:14
od David0600
zatím dva, kdo dál?
Napsal: stř 18 bře 2009, 23:02
od miloracer
jasne jasne jasne ... uz sa neviem dockat

Napsal: čtv 19 bře 2009, 08:15
od xlukas.cz
jeste bude smartak. tomu se samotnemu nechtelo.
a dodo se urcite taky prida
