Stránka 1 z 2
Pokus na tema servis
Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:30
od Dawe
Pokus na tema servis
Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:32
od Druzeta
Nic nevidím

Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:40
od Dawe
no asi ani neuvidis
chtel jsem tady vytvorit neco jako zalozku a nejak sem pohorel
mel jsem na mysli jako kdyz rozkliknu schoutbox-> tak at muzu vytvorit neco jako zalozku abych to po otevreni mohl rozkliknout dal
ale vidim ze tady koncim
mel jsem namysli abych si mohl nadale vybrat
schoutbox-> pokus servis-> motor
...................pokus servis-> prevodovka
...................pokus servis-> elektrika
Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:43
od DYK77
Záložky nejdou no. Jen odkazy a URL
Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:49
od Dawe
tot skoda byl by v tom dobry prehled
takhle to muzes smaznout hned
nejak mi to vzalo napad
sem vcera stravil se smartem 21 hodin a najel cca 1400km
tak myslim jeste napul
mozna jeste neco vymyslim ale tak prehledne to uz asi nebude

Napsal: čtv 12 bře 2009, 22:50
od DYK77
Smáznem , ale počkám , třeba něco ještě přijde
Napsal: čtv 12 bře 2009, 23:23
od Dawe
Parada jeste kololnka ostatni
treba k ni renovace okana kabrio
Napsal: čtv 12 bře 2009, 23:24
od Druzeta
Dawe píše:Parada jeste kololnka ostatni
treba k ni renovace okana kabrio
To patří do karoserie.

Napsal: čtv 12 bře 2009, 23:26
od DYK77
JJ taky si myslím, že by to mohlo jít do karosérie

Napsal: čtv 12 bře 2009, 23:45
od Dawe
mozna jsem blby ale u nekterych temat je na hore maly trojuhelnicek s vykricnikem
pokud dobre vidim vzda je to pozadovane tema nahore mohlo by jse to pouzit jako vybrana odpoved a diskuze k ematu by zustala dole
ale nejak nevim cim se to tam hazi
Napsal: pát 13 bře 2009, 07:31
od Druzeta
Dodatečně to nejde,jde to pouze když píšeš nový příspěvek tak tam zadáš buďto důležité nebo oznámení,potom to je pořád nahoře.
Napsal: pát 13 bře 2009, 07:40
od xlukas.cz
navic ja si myslim, ze ty dulezite a oznameni muzou davat jen administratori.
ja to teda muzu dat i odstranit dodatecne, kdyz edituju prvni prispevek.
Napsal: pát 13 bře 2009, 07:43
od Druzeta
Důležité a oznámení může dávat kdokoliv,když se edituje první příspěvek tak to tam jde přidat,to jsem teď zkusil.
Napsal: pát 13 bře 2009, 07:53
od xlukas.cz
mas dva ucty?
Napsal: pát 13 bře 2009, 07:56
od Druzeta
Na co dva učty
