Stránka 1 z 4
LCD DVB-T televize
Napsal: ned 15 bře 2009, 12:45
od xlukas.cz
v praze zacina byt urgentni porizeni televize s digitalnim tunerem.
set top box nechcu
patram po televizich, ale nejak se nedari najit to co si predstavuju.
uplne idealni, dokonala televize by mela:
- 2x dvb-t tuner (analogovy tam vubec nechcu, zbytecnost, kdyz se analogove nevysila)
- pevny disk pro nahravani
- 1920x1080 rozliseni
- pip
- pap
- usb
- uhlopricka tak 96 - 102
ted me uz nic jineho nenapada, co by mela met.
jenomze takova dokonala televize asi urcite neexistuje. vite o nejake nejpodobnejsi

Napsal: pon 16 bře 2009, 09:52
od DYK77
Napsal: pon 16 bře 2009, 13:07
od xlukas.cz
Napsal: pon 16 bře 2009, 13:16
od DYK77
Analog tam ještě je, chvilku potrvá než se od toho zcela odpoutáme.
Napsal: úte 12 kvě 2009, 08:47
od xlukas.cz
ono to bez te tv neni zase tak spatne

Napsal: úte 12 kvě 2009, 17:50
od kimby
hele, my ji nemáme už rok a půl a žijeme

Tv jsme dali babičce a dědovi, tam plní účel a mají z ní radost.
nějak jsme si na ni odvykli, popř. koukneme na zprávy přes pc.
Není na to čas a ani chu koukat......jsou příjemnější věci na světě.
Až se nějak vyvine trh s TV, signálem, něco asi zase koupíme, zatím ne

Napsal: úte 12 kvě 2009, 18:19
od Apollo
no tak to je masakr...

fungovat bez tv si nedokážu ani představit... jak nemám tývku v každým pokoji a tři satelity na okně tak jsem nesvůj
Napsal: úte 12 kvě 2009, 18:20
od L.Victorie
My jsme nedávno (kvůli hokeji) koupili telku LG myslim Scarlet... Je fakt supr, tenká asi 4 cm, a úhlopříčka asi 107 cm... A má bomba zapínání, takovou díru prostě... a do ní šáhneš a ona se zapne

Napsal: úte 12 kvě 2009, 18:21
od Apollo
LG mám taky nejsou špatný... slušný poměr cena výkon... ale prý teď velmi kvalitní dělá philips co se týká obrazu
mimochodem LG v době kdy jsem jí kupoval jako jediný značkový výrobce nabízel TV úplně bez tuneru (což má za výhodu že když jí máte ve firmě tak nemusíte platit tv poplatky

)
Napsal: úte 12 kvě 2009, 18:36
od kimby
Apollo píše:no tak to je masakr...

fungovat bez tv si nedokážu ani představit... jak nemám tývku v každým pokoji a tři satelity na okně tak jsem nesvůj
no to ani omylem, ještě to cpát do všem pokojů
my Tv moc nedáme a kvůli zprávám kupovat TV, se nám nechce, jsem ráda, že jsme se Tv zbavili

a ještě satelit na balkon(okno) tak mě odvezou
ale když už máme nový obývák, tak ji pořídíme, novou, hezkou, ale až bude trochu jasno, se signálem a vývojem.
Napsal: úte 12 kvě 2009, 18:46
od houska
taky tv nepotřebuji
Napsal: úte 12 kvě 2009, 18:52
od Druzeta
Kdyby přestali jít vysílače na TV tak bych o tom ani nevěděl.

Napsal: úte 12 kvě 2009, 18:54
od houska
to by byl klid
Napsal: úte 12 kvě 2009, 19:12
od houzar
Druzeta píše:Kdyby přestali jít vysílače na TV tak bych o tom ani nevěděl.

to by bylo špatný-to já bych neměl u čeho usnout
Napsal: úte 12 kvě 2009, 19:15
od Olii05
jejda bez tv nejde pustit dvd prehravac a cumakovat do pc fakt ee