Stránka 1 z 4

LCD DVB-T televize

Napsal: ned 15 bře 2009, 12:45
od xlukas.cz
v praze zacina byt urgentni porizeni televize s digitalnim tunerem.

set top box nechcu :!:

patram po televizich, ale nejak se nedari najit to co si predstavuju.

uplne idealni, dokonala televize by mela:
- 2x dvb-t tuner (analogovy tam vubec nechcu, zbytecnost, kdyz se analogove nevysila)
- pevny disk pro nahravani
- 1920x1080 rozliseni
- pip
- pap
- usb
- uhlopricka tak 96 - 102

ted me uz nic jineho nenapada, co by mela met.
jenomze takova dokonala televize asi urcite neexistuje. vite o nejake nejpodobnejsi :?:

Napsal: pon 16 bře 2009, 09:52
od DYK77

Napsal: pon 16 bře 2009, 13:07
od xlukas.cz
tady je jeji specifikace na strankach lg
http://www.lgtv.cz/cs/produkty/PG6900/42.shtml
tady podrobnejsi
http://cz.lge.com/prodmodeldetail.do?ac ... y=42PG6900#

analog + digital :(

Napsal: pon 16 bře 2009, 13:16
od DYK77
Analog tam ještě je, chvilku potrvá než se od toho zcela odpoutáme.

Napsal: úte 12 kvě 2009, 08:47
od xlukas.cz
ono to bez te tv neni zase tak spatne :lol: 8)

Napsal: úte 12 kvě 2009, 17:50
od kimby
hele, my ji nemáme už rok a půl a žijeme :lol: Tv jsme dali babičce a dědovi, tam plní účel a mají z ní radost.

nějak jsme si na ni odvykli, popř. koukneme na zprávy přes pc.

Není na to čas a ani chu koukat......jsou příjemnější věci na světě.

Až se nějak vyvine trh s TV, signálem, něco asi zase koupíme, zatím ne :wink:

Napsal: úte 12 kvě 2009, 18:19
od Apollo
no tak to je masakr... :shock: fungovat bez tv si nedokážu ani představit... jak nemám tývku v každým pokoji a tři satelity na okně tak jsem nesvůj

Napsal: úte 12 kvě 2009, 18:20
od L.Victorie
My jsme nedávno (kvůli hokeji) koupili telku LG myslim Scarlet... Je fakt supr, tenká asi 4 cm, a úhlopříčka asi 107 cm... A má bomba zapínání, takovou díru prostě... a do ní šáhneš a ona se zapne :D

Napsal: úte 12 kvě 2009, 18:21
od Apollo
LG mám taky nejsou špatný... slušný poměr cena výkon... ale prý teď velmi kvalitní dělá philips co se týká obrazu

mimochodem LG v době kdy jsem jí kupoval jako jediný značkový výrobce nabízel TV úplně bez tuneru (což má za výhodu že když jí máte ve firmě tak nemusíte platit tv poplatky :wink: )

Napsal: úte 12 kvě 2009, 18:36
od kimby
Apollo píše:no tak to je masakr... :shock: fungovat bez tv si nedokážu ani představit... jak nemám tývku v každým pokoji a tři satelity na okně tak jsem nesvůj
no to ani omylem, ještě to cpát do všem pokojů :lol:

my Tv moc nedáme a kvůli zprávám kupovat TV, se nám nechce, jsem ráda, že jsme se Tv zbavili :-) a ještě satelit na balkon(okno) tak mě odvezou :lol:

ale když už máme nový obývák, tak ji pořídíme, novou, hezkou, ale až bude trochu jasno, se signálem a vývojem.

Napsal: úte 12 kvě 2009, 18:46
od houska
taky tv nepotřebuji

Napsal: úte 12 kvě 2009, 18:52
od Druzeta
Kdyby přestali jít vysílače na TV tak bych o tom ani nevěděl. :wink:

Napsal: úte 12 kvě 2009, 18:54
od houska
to by byl klid

Napsal: úte 12 kvě 2009, 19:12
od houzar
Druzeta píše:Kdyby přestali jít vysílače na TV tak bych o tom ani nevěděl. :wink:
to by bylo špatný-to já bych neměl u čeho usnout

Napsal: úte 12 kvě 2009, 19:15
od Olii05
jejda bez tv nejde pustit dvd prehravac a cumakovat do pc fakt ee