Stránka 1 z 6

trasa Praha - ČB

Napsal: pát 24 dub 2009, 00:17
od DYK77
Navrhuji tradiční výjezd od č.s. Shell za Průhonicemi

www.mapy.cz
Loc: 49°58'52.926"N, 14°36'17.166"E

Osobně bych rád dorazil na náměstí v ČB nejpozději v 10:00.
Budu rád když se někdo další přidá. Výjezd již v 7:45 od zmíněné čerpací stanice.

O--O O--O O---O O--O


Obrázek

Napsal: pát 24 dub 2009, 10:54
od Smartnumeric
ahoj, dvě auta moje + nový kamarádí z Kladna s FF určitě ano.

Napsal: pát 24 dub 2009, 10:59
od Gibon
Jakej tradiční? Tam jsme ještě nevyjížděli. Nebo jo? Ale tak mám to kousíček a je tam keška.

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:02
od DYK77
Vyjížděli jsme už asi 3x , ale to jsi ještě asi nebyl na světě :lol:

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:03
od Jirka P
To chcete jet přes Tábor???

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:04
od Gibon
DYK77 píše:Vyjížděli jsme už asi 3x , ale to jsi ještě asi nebyl na světě :lol:
Blabla bla :D

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:05
od DYK77
Jirka P píše:To chcete jet přes Tábor???
A kudy ?

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:08
od Gibon
Já chci přes pionýrskej tábor. JirkaP může jet třeba přes ty co zakládali němci :D

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:09
od Jirka P
Praha - Strakonická - Písek. D1 a beneševsko je divnej kraj.

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:11
od DYK77
Tam ztratím půl hodiny :?

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:14
od Jirka P
:lol: Tím bych si nebyl zas až tak jistej, navíc je to příjemnější svezení. Benešov Tábor je celkem trága. A v neděli obráceně to je peklo, už jsem se tu jednou o tom zmínil. :lol:

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:17
od Gibon
Já chci jet přes peklo.

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:18
od DYK77
Už jsem jel obě trasy několikrát a přijde mi to totéž. Můžeme zkusit jet do ČB peklem a zpět přes Písek a je to :)

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:19
od Jirka P
Já pouze naznačuju, narozdíl od Smráka. Cestou zpátky tamtudy stejně budu muset, páč budu vyzvedávat matinku na chatě, ale počkám tam do osmi večer, páč přes Benešov na D1 se budou vracet mastňáci a tam to v neděli jede krokem....

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:21
od DYK77
Jasný , z cesty zpět mám také respekt , ale z Prahy to bude OK