Stránka 1 z 6
trasa Praha - ČB
Napsal: pát 24 dub 2009, 00:17
od DYK77
Navrhuji tradiční výjezd od č.s. Shell za Průhonicemi
www.mapy.cz
Loc: 49°58'52.926"N, 14°36'17.166"E
Osobně bych rád dorazil na náměstí v ČB nejpozději v 10:00.
Budu rád když se někdo další přidá. Výjezd již v 7:45 od zmíněné čerpací stanice.

Napsal: pát 24 dub 2009, 10:54
od Smartnumeric
ahoj, dvě auta moje + nový kamarádí z Kladna s FF určitě ano.
Napsal: pát 24 dub 2009, 10:59
od Gibon
Jakej tradiční? Tam jsme ještě nevyjížděli. Nebo jo? Ale tak mám to kousíček a je tam keška.
Napsal: pát 24 dub 2009, 11:02
od DYK77
Vyjížděli jsme už asi 3x , ale to jsi ještě asi nebyl na světě

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:03
od Jirka P
To chcete jet přes Tábor???
Napsal: pát 24 dub 2009, 11:04
od Gibon
DYK77 píše:Vyjížděli jsme už asi 3x , ale to jsi ještě asi nebyl na světě

Blabla bla

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:05
od DYK77
Jirka P píše:To chcete jet přes Tábor???
A kudy ?
Napsal: pát 24 dub 2009, 11:08
od Gibon
Já chci přes pionýrskej tábor. JirkaP může jet třeba přes ty co zakládali němci

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:09
od Jirka P
Praha - Strakonická - Písek. D1 a beneševsko je divnej kraj.
Napsal: pát 24 dub 2009, 11:11
od DYK77
Tam ztratím půl hodiny

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:14
od Jirka P

Tím bych si nebyl zas až tak jistej, navíc je to příjemnější svezení. Benešov Tábor je celkem trága. A v neděli obráceně to je peklo, už jsem se tu jednou o tom zmínil.

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:17
od Gibon
Já chci jet přes peklo.
Napsal: pát 24 dub 2009, 11:18
od DYK77
Už jsem jel obě trasy několikrát a přijde mi to totéž. Můžeme zkusit jet do ČB peklem a zpět přes Písek a je to

Napsal: pát 24 dub 2009, 11:19
od Jirka P
Já pouze naznačuju, narozdíl od Smráka. Cestou zpátky tamtudy stejně budu muset, páč budu vyzvedávat matinku na chatě, ale počkám tam do osmi večer, páč přes Benešov na D1 se budou vracet mastňáci a tam to v neděli jede krokem....
Napsal: pát 24 dub 2009, 11:21
od DYK77
Jasný , z cesty zpět mám také respekt , ale z Prahy to bude OK