Stránka 1 z 1
Mlžení okýnek když prší
Napsal: úte 23 čer 2009, 15:52
od L.Victorie
Prosím poraďte, když prší, tak se mi auto vevnitř kompletně zamlží a vidim prd. Ventilátor na plný kule nepomáhá

Jedine otevřít okýnko, to ale mi je pak zima a prší na mě... Klimačku jsem ještě nezkoušela..
Napsal: úte 23 čer 2009, 15:56
od Druzeta
To je divný, zkus takový přípravky proti mlžení oken, nastříká se to zevnitř na okna a nějakou dobu by se neměli potit.
Napsal: úte 23 čer 2009, 16:06
od convoy
pokud do auta nastoupíš mokrá, tak je to normální že se zamlží okna u každýho auta, ale každý to vyfouká jinak rychle, pokud ti to nechce smartík ofouknout, zkus rukou jak to fouká, jestli nemáš někde pod palubkou spadnutý ty trubky přes který fouká vzduch, jako že to nejde tam kam má, stejný problém jsem měl u opla a pk jsem zjistil že je vypadlá ta trubka co přiváděla vzduch k oknu
Napsal: úte 23 čer 2009, 16:55
od Panter
jestli spise nemas omylem zaplou vnitrni cirkulaci??
Re: Mlžení okýnek když prší
Napsal: úte 23 čer 2009, 17:04
od OGGY
L.Victorie píše:Prosím poraďte, když prší, tak se mi auto vevnitř kompletně zamlží a vidim prd. Ventilátor na plný kule nepomáhá

Jedine otevřít okýnko, to ale mi je pak zima a prší na mě... Klimačku jsem ještě nezkoušela..
Nesmíš tak funět

Re: Mlžení okýnek když prší
Napsal: úte 23 čer 2009, 17:05
od Michal71
L.Victorie píše:Prosím poraďte, když prší, tak se mi auto vevnitř kompletně zamlží a vidim prd. Ventilátor na plný kule nepomáhá

Jedine otevřít okýnko, to ale mi je pak zima a prší na mě... Klimačku jsem ještě nezkoušela..
Pokud máš klimošku pust jí ona vlhkost odebere (zkušenost z jiných aut)
Napsal: úte 23 čer 2009, 19:58
od L.Victorie
Tak klimoška vyzkoušená, a zabírá

Napsal: úte 23 čer 2009, 21:57
od Jirka P
A hlavně: Neprdět!

Napsal: úte 23 čer 2009, 22:09
od Gibon
Propálený potahy v tvém autě mluví o zkušenosti

Napsal: čtv 25 čer 2009, 18:45
od Jirka P
To mi udělal dement klempa...