Stránka 1 z 3

Se pochlubim.. :-))

Napsal: stř 24 čer 2009, 21:36
od L.Victorie
Musim se pochlubit, co Victorinka tvoří když se nudí :D
dnešní dílo: (omlouvám se za kvalitu, foceno večer mobilem)
Obrázek
Obrázek

ještě přibude kšiltovka :wink:

Napsal: stř 24 čer 2009, 21:43
od Janík
to je skvělí *1*

Napsal: stř 24 čer 2009, 22:08
od Gibon
Já už říkal že si šikula. Pěkný.

Napsal: stř 24 čer 2009, 22:43
od xlukas.cz
jeste to chce spodni pradeelko :lol: a taky s fotkou :!:

Napsal: stř 24 čer 2009, 22:52
od convoy
xlukas.cz píše:jeste to chce spodni pradeelko :lol: a taky s fotkou :!:
aby ses nedivil, znám jednu co jezdí calibrou a udělala si velmi velmi velmi erotické kalhotky se znakem a jménem auta... :shock: *VV*

Napsal: čtv 25 čer 2009, 07:12
od L.Victorie
Dobrej nápad kluci!! Klahotky by taky šly.... :lol: :wink:

Napsal: čtv 25 čer 2009, 10:35
od stanislav.rejn
No vypadá to dost dobře *VV* Jsem to psal že tady mají lidi zlaté ručičky :lol:

Napsal: čtv 25 čer 2009, 12:07
od houzar
moc pěkný a tak mě napadlo :co kdybychom Ti dali zakázku na návrhklubového oblečení,máš jistě talent a taky známosti na zhotovení mikina,vesta, bunda

Napsal: čtv 25 čer 2009, 12:09
od xlukas.cz
to by bylo drahe 8)

Napsal: čtv 25 čer 2009, 12:12
od stanislav.rejn
A já bych do toho šel...Aspoň tričko:-))

Napsal: čtv 25 čer 2009, 12:12
od Olii05
xlukas.cz píše:to by bylo drahe 8)
sak ostatne kdo ma zajem priplati si za exklusivitu :roll:

Napsal: čtv 25 čer 2009, 12:13
od stanislav.rejn
Jj souhlas 8)

Napsal: čtv 25 čer 2009, 12:37
od L.Victorie
Návrh není problém, návrhářství je můj job :wink:

Napsal: čtv 25 čer 2009, 12:47
od houzar
L.Victorie píše:Návrh není problém, návrhářství je můj job :wink:
něco zmákni a máš reklamu po celý evropě v Rakousku na ST se prodá všechno

Napsal: čtv 25 čer 2009, 13:24
od L.Victorie
Jenže to by mohl bejt docela problém co se týká autorských práv :?