Stránka 1 z 1

Reklamace ojetého auta

Napsal: sob 18 črc 2009, 22:08
od Apollo
koupě ojetého auta a jeho skryté vady... nenašel jsem tu nikde diskuzi na toto téma... máte někdo nějaké zkušenosti, postřehy, názory atd...

Napsal: sob 18 črc 2009, 22:20
od David0600
ze zákona máš 6 měsíců, ale nejdůležitější je první projít kupní smlouvu co je tam přesně napsáno a podle toho postupovat dále.

Jestli to byl bazar mají tam rádi slovíčko "a jiné" což nahrazuje v podstatě vše možné i nemožné