Stránka 1 z 1
Omezovače pro SMARTA
Napsal: sob 05 zář 2009, 20:33
od Libor
Po seznámení s tímto fórem, chtěl jsem se zeptat, zda se dá do Smartíka namontovat omezovač rychlosti. Toto super vozítko chci zakoupit pro svého syna v době kdy bude mít 15 roků, aby neporušil řidičské oprávnění pro malé motocykly.
Díky za odpověď.
Napsal: sob 05 zář 2009, 20:46
od DYK77
Vítej u nás.
Nejprve bych chtěl upozornit, že toto téma se nehodí do této rubriky, proto bude přesunuto do rubriky Ostatní.
A nyní odpověď. Smart nelze řídit s ŘO na motocykly, protože to není motocykl, ale dospělý automobil. Při troše trpělivosti se dočteš něco zde
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=197 už se tu podobný problém řešil.
Napsal: ned 06 zář 2009, 12:54
od xlukas.cz

vic to komentovat nebudu nebo by z toho byl mezinarodni konflikt.
pro male deti je toto auto
http://www.aixam.cz/
Napsal: ned 06 zář 2009, 12:59
od Apollo
přišel, napsal, urazil

Napsal: ned 06 zář 2009, 18:42
od Jirka P
Hááááá hááá to je dobrý! Synkovi se to koupit může a tři roky na tom bude trénovat na zahradě mytí. Leda.

Napsal: ned 06 zář 2009, 20:17
od DYK77
Jedna odpověď lepší než druhá

Napsal: úte 08 zář 2009, 16:32
od houska
a nebo jako garulus