Stránka 1 z 13
Poslední sezónní kalba 2009
Napsal: stř 23 zář 2009, 21:51
od xlukas.cz
ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ !!!
Napsal: pát 02 říj 2009, 15:33
od Jurko
tak vazeni a mili:
termin je:
31.10.2009 - 1.11.2009
miesto konania:
SLOVENSKY GROB
pre zaujemcov, ktori potvrdia svoju ucast bude rezervovane ubytovanie a miesto pri stole....
PODAVA SA PECENA HUS, KACKA, a ZAPIJA SA DOBRYM VINKOM, HRUSKOVICOU, .....
informacie o mieste:
http://www.husacinaplus.sk/
program:
SOBOTA:
- stretnutie,
- spanila jazda cez horsky prechod (miesto usporaduvania pretekov do vrchu),
- podla zaujmu vylet v okoli,
- ubytovanie
- zranica
- koma
NEDELA: vylet na hrad Cerveny Kamen
zaujemci?
je nam jasne, ze je to dost na rychlo, ale potrebujeme tak do tyzdna vediet kto pojde, nakolko o ubytovanie je viac nez vela zaujemcov!!!
p.s.: program bude este upraveny, a casovo zharmonizovany!!!
Napsal: pát 02 říj 2009, 15:43
od RavenS.
tak to by bolo super zatial sa hlasime.
p.s. dufam ze bude aj nieco ine na jedenie ako kacica a hus

Napsal: pát 02 říj 2009, 15:54
od xlukas.cz
Napsal: pát 02 říj 2009, 15:59
od RavenS.
ja mam babu vyskusanu aj ako uzavretu trat so smartom

(uzatvaracie vozidlo) a to je riadna sranda

Napsal: pát 02 říj 2009, 16:14
od Jirkaal
Jirka al + Kateřina jedou
Napsal: pát 02 říj 2009, 17:46
od RavenS.
som si pozerala jedalne listok a to tam maju fakt iba hus, kacicu a lokse???? to snad ne
Napsal: pát 02 říj 2009, 18:00
od houzar
RavenS. píše:som si pozerala jedalne listok a to tam maju fakt iba hus, kacicu a lokse???? to snad ne
vezmi sebou krajíc s máslem a okurku
Napsal: pát 02 říj 2009, 18:06
od houzar
hlásím dva kusy
termín 31-1.10
Napsal: pát 02 říj 2009, 18:12
od RavenS.
houzar píše:RavenS. píše:som si pozerala jedalne listok a to tam maju fakt iba hus, kacicu a lokse???? to snad ne
vezmi sebou krajíc s máslem a okurku
nuz vyzerá to tak

Napsal: pát 02 říj 2009, 19:03
od Mili_K
hmm, v tomto terminu sice jedeme na Slovensko, ale pastikou, takze se nezucastnime

Napsal: pát 02 říj 2009, 21:34
od Gibon
A JVV bude taky na Slovensku?
Napsal: pát 02 říj 2009, 22:26
od Jurko
co sa ti nechce chodit 2x? ved pridi koncom mesiaca, a zostan na SVK az do jari

Napsal: pát 02 říj 2009, 22:27
od xlukas.cz
taky
toto je jen dobrovolna akce na uvolneni. zadna super obri celoklubova. zvany je kazdy, ale nikdo neni "nuceny" jet z povinnosti v klubu

. dojed. rad uvidim i dyka, housku, davida, jirkup, atd. atd. atd. jvv je stejne az za vic nez pul roku. to snad nikoho nezabije par set km

. aspon taky neco na tech svych tachometrech pridate

Napsal: pát 02 říj 2009, 22:38
od xlukas.cz
doufam, ze se dodo taky prihlasi a rovnou s obema autama
