Stránka 1 z 1
tašky do smarta
Napsal: ned 11 říj 2009, 19:18
od Oldrich Salek
Napsal: ned 11 říj 2009, 19:21
od Gibon
No padnou tam pěkně. Koukám že si trefil i barvu.
Napsal: ned 11 říj 2009, 20:01
od kimby
Fakt dobrý kup a super, že dokonce i ladí:-) můžete vyrazit

Napsal: ned 11 říj 2009, 20:38
od Oldrich Salek
To si piš že vyrazíme hned na Slovensko už se těším,vám s Dykem samozřejmě odpouštíme ,ale zbytek helekoukova zklamali jsou to žabaři ale my to zvládnem i bez nich my držíme basu mějte se Olda
Napsal: ned 11 říj 2009, 22:00
od sultana
já mám větší nároky, dvě velký kabely na sebe, vedle dva batohy a heligonku

, ale trefil jsi to pěkně

Napsal: ned 11 říj 2009, 22:52
od Oldrich Salek
sultana píše:já mám větší nároky, dvě velký kabely na sebe, vedle dva batohy a heligonku

, ale trefil jsi to pěkně

To víš my důchodci už máme ty nároky i fnanční možnosti poněkud menší tak nám to musí stačit Olda
Napsal: pon 12 říj 2009, 07:40
od xlukas.cz
pekne oldo, to se ti podarilo

Napsal: pon 12 říj 2009, 23:18
od DYK77
Já už je v Kiku očumuju delší dobu, ale nikdy nevím míry kufru.
Pěkný

Napsal: úte 13 říj 2009, 21:03
od Oldrich Salek
DYK77 píše:Já už je v Kiku očumuju delší dobu, ale nikdy nevím míry kufru.
Pěkný

To musíš DYKU udělat jako já,couvnul jsem k obchodu ke dveřím popadl dvě kabely,měli je vystavené uvnitř s krabicema jako plné, skusil do kufru zaplatil a hotovo žádné měření metrem,to zkresluje takhle to vidíš v praxi a máš jistotu ne ,ale musíš tam být autem né pěšky, čau OLDA

Napsal: sob 17 říj 2009, 23:10
od DYK77
To je to kouzlo osobnosti, mě s nezaplacenýma taškama ven nepustili

Napsal: ned 18 říj 2009, 09:20
od Jurko
Dyk, ale to vieme vsetci, ze Olda ma uzasny sarm, a vie okuzlit kazdeho...
to my sa este budeme musiet dlho ucit

Napsal: úte 20 říj 2009, 02:34
od DYK77
Moc bych za to nedal, že ty tašky dostal jako pozornost podniku

Napsal: čtv 29 říj 2009, 17:28
od Oldrich Salek
DYK77 píše:Moc bych za to nedal, že ty tašky dostal jako pozornost podniku

Samozřejmně pozornost ale prachy chtěli stejně
