Stránka 1 z 2
na vědomost se dává
Napsal: čtv 12 lis 2009, 16:52
od houzar
s radostí oznamuju,že dnes se narodil náš vnuk Jáchym 3,7 kg-0,53 m
Napsal: čtv 12 lis 2009, 16:55
od Barbora
super gratulace
Napsal: čtv 12 lis 2009, 17:01
od houska
paráda gratuluji

Napsal: čtv 12 lis 2009, 17:07
od xlukas.cz
gratuluju.
to neni asi lukasovi, nebo jo?
Napsal: čtv 12 lis 2009, 17:11
od Jirkaal
Taky gratuluju. Kolikátej vnuk nebo vnučka to je?
Napsal: čtv 12 lis 2009, 17:13
od houzar
Jirkaal píše:Taky gratuluju. Kolikátej vnuk nebo vnučka to je?
je to od dcery Lenky,první byla Julie a teď Jáchym
Napsal: čtv 12 lis 2009, 17:40
od xlukas.cz
priste bude jirina nebo jarek
kdyz je holka julie, lakalo by me to, dat kluka romea

Napsal: čtv 12 lis 2009, 18:49
od DavidS
Gratulace

Re: na vědomost se dává
Napsal: čtv 12 lis 2009, 19:00
od kimby
houzar píše:s radostí oznamuju,že dnes se narodil náš vnuk Jáchym 3,7 kg-0,53 m
gratulujeme a přejeme mnoho zdravíčka
a a dědeček nezlobí

Napsal: čtv 12 lis 2009, 19:08
od Jirka P
Gratuluju!
Re: na vědomost se dává
Napsal: čtv 12 lis 2009, 19:23
od Michal71
Přijmi i naší gratulaci
Napsal: čtv 12 lis 2009, 19:56
od DYK77
houzar píše:...a teď Jáchym
Tak to je výhoda mít takovýho pomocníka, až vyroste, tak Vás bude házet do stroje
Gratuluji

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:36
od STAS1
Připojujeme se ke gratulacím, a roste a sílí

Jáchym
Napsal: čtv 12 lis 2009, 22:35
od Oldrich Salek
Gratuluji dědečku a hod ho do stroje samozřejmě do smarta a bacha na mandlovici

Re: na vědomost se dává
Napsal: pát 13 lis 2009, 10:31
od Blanka0600
houzar píše:s radostí oznamuju,že dnes se narodil náš vnuk Jáchym 3,7 kg-0,53 m
kluk jak buk - a roste jako z vody -přidávám se ke gratulantům
