Stránka 1 z 2

KONEC LETNÍHO ČASU!!

Napsal: pon 16 lis 2009, 15:09
od ufo
Prosím upravte čas :roll: ,již není letní. Je zde stále o 1 hod.více :wink:

Napsal: pon 16 lis 2009, 15:25
od xlukas.cz
ano spravne. kazdy si ve svem profilu nastavte zimni cas.

Napsal: pon 16 lis 2009, 15:35
od Druzeta
Já jsem nic neměnil a čas mám správně. :wink:

Napsal: pon 16 lis 2009, 15:41
od xlukas.cz
protoze jsi mozna nemenil letni a Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Napsal: pon 16 lis 2009, 16:35
od Druzeta
No já jsem si nikdy nevšímal jaký mám čas, takže jsem ho mohl mít už od začátku zimní a přes léto mě to třeba ukazovalo špatně, je to možný protože jsem se registroval v zimě.

Re: KONEC LETNÍHO ČASU!!

Napsal: pon 16 lis 2009, 22:01
od Gibon
ufo píše:Prosím upravte čas :roll: ,již není letní. Je zde stále o 1 hod.více :wink:
Ty si ale Lojza dřevěnej :lol:
Lamo :lol:

Napsal: pon 16 lis 2009, 23:57
od Jirka P
A poroučejte větru, dešti :lol:

Re: KONEC LETNÍHO ČASU!!

Napsal: úte 17 lis 2009, 11:21
od kimby
ufo píše:Prosím upravte čas :roll: ,již není letní. Je zde stále o 1 hod.více :wink:
tak nějakou dobu už tu jsem, ale na čas jsem se doposud ani jednou nepodívala :-D

Napsal: úte 17 lis 2009, 22:30
od ufo
Né v profilech,ale na titulní stránce pod logem a nad "obsah fóra Smart Autoclub"- právě je.... atd. *SOS*

Napsal: úte 17 lis 2009, 22:34
od Druzeta
Mě to tam ukazuje správně. :wink:

Napsal: úte 17 lis 2009, 22:34
od xlukas.cz
Právě je út Lis 17, 2009 10:34 pm

:-)

Napsal: úte 17 lis 2009, 22:35
od Druzeta
Jo,jo, mám to taky tak.

Napsal: úte 17 lis 2009, 22:37
od ufo
xlukas.cz píše:ano spravne. kazdy si ve svem profilu nastavte zimni cas.
Né v profilech,ale na titulní stránce pod logem a nad "obsah fóra Smart Autoclub"- právě je.... atd. *SOS*

Napsal: úte 17 lis 2009, 22:39
od Druzeta
No vždy to myslíme, já tam mám:
Právě je út Lis 17, 2009 10:38 pm

Napsal: úte 17 lis 2009, 22:42
od Gibon
A přitom je 10:41 pm :lol: