Stránka 1 z 5
Jarní vymetání výfuků 2010 - registrace
Napsal: úte 09 úno 2010, 03:31
od DYK77
PREZENČNÍ LIST k účasti na srazu JVV2010
Pravidla pro registraci.
Pro ČR platí - soukromou zprávou na DYK77 ( předmět zprávy - REGISTRACE ) odešlete prosím vaše iniciály - jen osoba provádějící registraci
Pro SK platí - soukromou zprávou na RavenS ( předmět zprávy - REGISTRACE ) odešlete prosím vaše iniciály - jen osoba provádějící registraci
+Jméno Příjmení
+poštovní adresa
+telefon
+email
*vratná záloha odeslána z účtu č. ... pod přezdívkou ...
zálohu 500,-Kč ČR/ 20Eur SK za každý automobil posílejte na č. účtu,
které vám bude sděleno po odeslání registrace
záloha bude vrácena na srazu
smartclubáci z SK posílají zálohy RavenS
+Tato informace bude použita jen v případě nutnosti k provedení vaší rezervace ( ubytování , strava )
*Tato informace nebude v žádném případě podána třetí straně.
Registrace na srazu JVV2010 je závazná. V případě vaší nepřítomnosti na srazu, budete vyzváni uhradit zbytek finančních výdajů, spojených s vašimi nevyužitými rezervacemi.
SAC o.s. nenese zodpovědnost za škody na zdraví či majetku, které způsobíte v průběhu srazu sobě či ostatním.
---------------------------
Další kroky pro rezervace provádějte za každou osobu sólo
vyplňujte prosím přesně podle vzoru přímo sem do tohoto tématu
závazně registruji ... přezdívka registrované osoby
zúčastním se programu v : sobota / neděle / oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd - jídlo /
(2) sobota večeře /
(3) neděle snídaně - ano/ne / nic z toho
mám zájem o aktivitu : Štramberk / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO / NE
poznámka:
Napsal: úte 09 úno 2010, 03:44
od DYK77
VZOR
soukromou zprávou na DYK77 (ČR) či RavenS (SR) odešlete...
Jan Novák
U tří motyk 05, Solopysky 234 01
+420 123 456 789
jan.novak@domena.cz.
záloha odeslána z účtu č. 23456789/0100 pod přezdívkou Smartak
---------------------------
přímo do tohoto tématu přiložte...
závazně registruji ... Smartak
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO
závazně registruji ... Jarka
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO
Napsal: stř 24 úno 2010, 23:51
od DYK77
Napsal: čtv 25 úno 2010, 00:28
od xlukas.cz
závazně registruji ... xlukas.cz
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO
závazně registruji ... xlenka.cz
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO
Napsal: čtv 25 úno 2010, 00:43
od DYK77
závazně registruji ... DYK77
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO
Napsal: ned 28 úno 2010, 10:36
od Jirkaal
závazně registruji ...Jirkaal
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO
závazně registruji ...Jirkaal II
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO
Napsal: ned 28 úno 2010, 18:12
od Janík
závazně registruji ... Apollo
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO
závazně registruji ... Janík
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO
Napsal: pon 01 bře 2010, 02:37
od DYK77
Děkuji za včasně provedenou registraci

. Jen ještě připomínám, že je nutné splnit všechny podmínky, i ty co jsou napsané v první části "pravidel pro registraci".
Důvod proč jsou pravidla tak přísná je ten, že se chceme vyhnout problémům které vznikly loni. Pro ty co si za svou registrací stojí, je to formalita, pro ty jenž se chtějí zaregistrovat, ale neví jestli pojedou, je to důvod se nad svou účastí zamyslet, aby nevznikly zbytečné dohady a problémy v případě, že nedorazí.
Díky za pochopení
Pravidla pro registraci.
Pro ČR platí - soukromou zprávou na DYK77 ( předmět zprávy - REGISTRACE ) odešlete prosím vaše iniciály - jen osoba provádějící registraci
Pro SK platí - soukromou zprávou na RavenS ( předmět zprávy - REGISTRACE ) odešlete prosím vaše iniciály - jen osoba provádějící registraci
+Jméno Příjmení
+poštovní adresa
+telefon
+email
*vratná záloha odeslána z účtu č. ... pod přezdívkou ...
zálohu 500,-Kč ČR/ 20Eur SK za každý automobil posílejte na č. účtu, které vám bude sděleno po odeslání registrace
záloha bude vrácena na srazu
smartclubáci z SK posílají zálohy RavenS
Napsal: úte 02 bře 2010, 07:12
od houzar
registrace.....houzar
program....oba dny
stravování ...... vše
ubytování........ano
registrace...... boženka
program........oba dny
stravování.....vše
ubytování ......ano
Napsal: stř 03 bře 2010, 13:15
od ufo
registrace:...ufo
program:.....oba dny
stravování:..(1)sobota oběd č.2(bez polévky)/(2)večeře/(3) snídaně/ - ano
aktivity:.......muzeum,Štramberk,bowling,Pustevny+skanzen
ubytování:...ANO - kategorie "B"(bez lednice)
registrace:...čmelák
program:.....oba dny
stravování:..(1) sobota oběd č.2(bez polévky)/(2)večeře/(3) snídaně/ - ano
aktivity:.......muzeum,Štramberk,bowling,Pustevny+skanzen
ubytování:...ANO - kategorie "B"(bez lednice)
Tj.dohromady...dvojlůžkový pokoj kat."B"(bez lednice).Dík
Napsal: stř 03 bře 2010, 17:39
od STAS1
registrace.....STAS1
program....muzeum, motokáry,bowling, Pustevny-skanzen
stravování ...... vše
ubytování........ano
registrace...... NIKA
program .....muzeum, motokáry,bowling, Pustevny-skanzen
stravování.....vše
ubytování ......ano
Napsal: čtv 04 bře 2010, 10:33
od Smartnumeric
závazně registruji ..... Smartnumeric
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : ( 1 ) sobota oběd / ( 2 ) sobota večeře / ( 3 ) neděle snídaně
mám zájem o aktivity : Muzeum, Štramberk
mám zájem o ubytování : ANO ( 1 dvoulůžkový pokoj - A+)
závazně registruji ..... Smartnumericová
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : ( 1 ) sobota oběd / ( 2 ) sobota večeře / ( 3 ) neděle snídaně
mám zájem o aktivity : Muzeum, Štramberk
mám zájem o ubytování : ANO ( se Smartnumericem )
závazně registruji ..... č.1. od Smartnumerica
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : ( 1 ) sobota oběd / ( 2 ) sobota večeře / ( 3 ) neděle snídaně
mám zájem o aktivity : Muzeum, Štramberk
mám zájem o ubytování : ANO ( 1 dvoulůžkový pokoj - A+ )
závazně registruji .....č.2. od Smartnumerica
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : ( 1 ) sobota oběd / ( 2 ) sobota večeře / ( 3 ) neděle snídaně
mám zájem o aktivity : Muzeum, Štramberk
mám zájem o ubytování : ANO ( s č.1. od Smartnumerica )
závazně registruji ..... č.3. od Smartnumerica
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : ( 1 ) sobota oběd / ( 2 ) sobota večeře / ( 3 ) neděle snídaně
mám zájem o aktivity : Muzeum, Štramberk
mám zájem o ubytování : ANO ( 1 dvoulůžkový pokoj - A+)
závazně registruji ..... č.4. od Smartnumerica
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : ( 1 ) sobota oběd / ( 2 ) sobota večeře / ( 3 ) neděle snídaně
mám zájem o aktivity : Muzeum, Štramberk
mám zájem o ubytování : ANO ( s č.3. od Smartnumerica )
PS : v případě potřeby může jít nějaká dvojice od Smartnumerica nebo Smartnumeric se Smartnumericovou kldině do apartmanu
PS: vzhledem k tomu, že téma na žrádélko je uzavřeno, tak předpokládám doplnění dodatečně..
Napsal: čtv 04 bře 2010, 18:40
od houska
závazně registruji ... houska
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO
závazně registruji ... sylva
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota vecere / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO
Napsal: pát 05 bře 2010, 08:45
od Jirka P
závazně registruji ... já
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO
Napsal: pát 05 bře 2010, 11:24
od RavenS.
registrace.....RavenS.
program....muzeum, motokáry,bowling, Pustevny-skanzen
stravování ...... všetko
ubytování........ano
registrace.....Jurko
program....muzeum, motokáry,bowling, Pustevny-skanzen
stravování ...... vše
ubytování........ano (s RavenS.)
potesilo by keby sme dostali izbu s manzelskou postelou, lebo minuli rok sme spali spolu na jednolozku
