Stránka 1 z 5

Jarní vymetání výfuků 2010 - registrace

Napsal: úte 09 úno 2010, 03:31
od DYK77
PREZENČNÍ LIST k účasti na srazu JVV2010

Pravidla pro registraci.


Pro ČR platí - soukromou zprávou na DYK77 ( předmět zprávy - REGISTRACE ) odešlete prosím vaše iniciály - jen osoba provádějící registraci

Pro SK platí - soukromou zprávou na RavenS ( předmět zprávy - REGISTRACE ) odešlete prosím vaše iniciály - jen osoba provádějící registraci

+Jméno Příjmení
+poštovní adresa
+telefon
+email
*vratná záloha odeslána z účtu č. ... pod přezdívkou ...


zálohu 500,-Kč ČR/ 20Eur SK za každý automobil posílejte na č. účtu,
které vám bude sděleno po odeslání registrace

záloha bude vrácena na srazu
smartclubáci z SK posílají zálohy RavenS

+Tato informace bude použita jen v případě nutnosti k provedení vaší rezervace ( ubytování , strava )
*Tato informace nebude v žádném případě podána třetí straně.

Registrace na srazu JVV2010 je závazná. V případě vaší nepřítomnosti na srazu, budete vyzváni uhradit zbytek finančních výdajů, spojených s vašimi nevyužitými rezervacemi.
SAC o.s. nenese zodpovědnost za škody na zdraví či majetku, které způsobíte v průběhu srazu sobě či ostatním.
---------------------------

Další kroky pro rezervace provádějte za každou osobu sólo :!:

vyplňujte prosím přesně podle vzoru přímo sem do tohoto tématu


závazně registruji ... přezdívka registrované osoby
zúčastním se programu v : sobota / neděle / oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd - jídlo / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano/ne / nic z toho
mám zájem o aktivitu : Štramberk / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO / NE
poznámka:

Napsal: úte 09 úno 2010, 03:44
od DYK77
VZOR

soukromou zprávou na DYK77 (ČR) či RavenS (SR) odešlete...

Jan Novák
U tří motyk 05, Solopysky 234 01
+420 123 456 789
jan.novak@domena.cz.
záloha odeslána z účtu č. 23456789/0100 pod přezdívkou Smartak
---------------------------

přímo do tohoto tématu přiložte...

závazně registruji ... Smartak
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

závazně registruji ... Jarka
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

Napsal: stř 24 úno 2010, 23:51
od DYK77
:!: :!: :!: Téma pro registraci odemčeno. K provedení se orientujte dle "pořadatelských informací" PŘÍMÝ ODKAZ ZDE

Napsal: čtv 25 úno 2010, 00:28
od xlukas.cz
závazně registruji ... xlukas.cz
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

závazně registruji ... xlenka.cz
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

Napsal: čtv 25 úno 2010, 00:43
od DYK77
závazně registruji ... DYK77
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

Napsal: ned 28 úno 2010, 10:36
od Jirkaal
závazně registruji ...Jirkaal
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

závazně registruji ...Jirkaal II
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

Napsal: ned 28 úno 2010, 18:12
od Janík
závazně registruji ... Apollo
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

závazně registruji ... Janík
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

Napsal: pon 01 bře 2010, 02:37
od DYK77
Děkuji za včasně provedenou registraci *1* :-) . Jen ještě připomínám, že je nutné splnit všechny podmínky, i ty co jsou napsané v první části "pravidel pro registraci".
Důvod proč jsou pravidla tak přísná je ten, že se chceme vyhnout problémům které vznikly loni. Pro ty co si za svou registrací stojí, je to formalita, pro ty jenž se chtějí zaregistrovat, ale neví jestli pojedou, je to důvod se nad svou účastí zamyslet, aby nevznikly zbytečné dohady a problémy v případě, že nedorazí.
Díky za pochopení ;-)

Pravidla pro registraci.
Pro ČR platí - soukromou zprávou na DYK77 ( předmět zprávy - REGISTRACE ) odešlete prosím vaše iniciály - jen osoba provádějící registraci

Pro SK platí - soukromou zprávou na RavenS ( předmět zprávy - REGISTRACE ) odešlete prosím vaše iniciály - jen osoba provádějící registraci

+Jméno Příjmení
+poštovní adresa
+telefon
+email
*vratná záloha odeslána z účtu č. ... pod přezdívkou ...

zálohu 500,-Kč ČR/ 20Eur SK za každý automobil posílejte na č. účtu, které vám bude sděleno po odeslání registrace
záloha bude vrácena na srazu
smartclubáci z SK posílají zálohy RavenS

Napsal: úte 02 bře 2010, 07:12
od houzar
registrace.....houzar
program....oba dny
stravování ...... vše
ubytování........ano

registrace...... boženka
program........oba dny
stravování.....vše
ubytování ......ano

Napsal: stř 03 bře 2010, 13:15
od ufo
registrace:...ufo
program:.....oba dny
stravování:..(1)sobota oběd č.2(bez polévky)/(2)večeře/(3) snídaně/ - ano
aktivity:.......muzeum,Štramberk,bowling,Pustevny+skanzen
ubytování:...ANO - kategorie "B"(bez lednice)

registrace:...čmelák
program:.....oba dny
stravování:..(1) sobota oběd č.2(bez polévky)/(2)večeře/(3) snídaně/ - ano
aktivity:.......muzeum,Štramberk,bowling,Pustevny+skanzen
ubytování:...ANO - kategorie "B"(bez lednice)


Tj.dohromady...dvojlůžkový pokoj kat."B"(bez lednice).Dík

Napsal: stř 03 bře 2010, 17:39
od STAS1
registrace.....STAS1
program....muzeum, motokáry,bowling, Pustevny-skanzen
stravování ...... vše
ubytování........ano

registrace...... NIKA
program .....muzeum, motokáry,bowling, Pustevny-skanzen
stravování.....vše
ubytování ......ano

Napsal: čtv 04 bře 2010, 10:33
od Smartnumeric
závazně registruji ..... Smartnumeric
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : ( 1 ) sobota oběd / ( 2 ) sobota večeře / ( 3 ) neděle snídaně
mám zájem o aktivity : Muzeum, Štramberk
mám zájem o ubytování : ANO ( 1 dvoulůžkový pokoj - A+)

závazně registruji ..... Smartnumericová
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : ( 1 ) sobota oběd / ( 2 ) sobota večeře / ( 3 ) neděle snídaně
mám zájem o aktivity : Muzeum, Štramberk
mám zájem o ubytování : ANO ( se Smartnumericem )




závazně registruji ..... č.1. od Smartnumerica
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : ( 1 ) sobota oběd / ( 2 ) sobota večeře / ( 3 ) neděle snídaně
mám zájem o aktivity : Muzeum, Štramberk
mám zájem o ubytování : ANO ( 1 dvoulůžkový pokoj - A+ )

závazně registruji .....č.2. od Smartnumerica
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : ( 1 ) sobota oběd / ( 2 ) sobota večeře / ( 3 ) neděle snídaně
mám zájem o aktivity : Muzeum, Štramberk
mám zájem o ubytování : ANO ( s č.1. od Smartnumerica )




závazně registruji ..... č.3. od Smartnumerica
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : ( 1 ) sobota oběd / ( 2 ) sobota večeře / ( 3 ) neděle snídaně
mám zájem o aktivity : Muzeum, Štramberk
mám zájem o ubytování : ANO ( 1 dvoulůžkový pokoj - A+)

závazně registruji ..... č.4. od Smartnumerica
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : ( 1 ) sobota oběd / ( 2 ) sobota večeře / ( 3 ) neděle snídaně
mám zájem o aktivity : Muzeum, Štramberk
mám zájem o ubytování : ANO ( s č.3. od Smartnumerica )



PS : v případě potřeby může jít nějaká dvojice od Smartnumerica nebo Smartnumeric se Smartnumericovou kldině do apartmanu


PS: vzhledem k tomu, že téma na žrádélko je uzavřeno, tak předpokládám doplnění dodatečně..

Napsal: čtv 04 bře 2010, 18:40
od houska
závazně registruji ... houska
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

závazně registruji ... sylva
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota vecere / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

Napsal: pát 05 bře 2010, 08:45
od Jirka P
závazně registruji ... já
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : muzeum / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

Napsal: pát 05 bře 2010, 11:24
od RavenS.
registrace.....RavenS.
program....muzeum, motokáry,bowling, Pustevny-skanzen
stravování ...... všetko
ubytování........ano

registrace.....Jurko
program....muzeum, motokáry,bowling, Pustevny-skanzen
stravování ...... vše
ubytování........ano (s RavenS.)

potesilo by keby sme dostali izbu s manzelskou postelou, lebo minuli rok sme spali spolu na jednolozku :lol: