Stránka 1 z 2
dnes 20:00 na discovery channel
Napsal: úte 06 dub 2010, 19:02
od lmt
dnes vecer 20:00 pozerajte discovery channel
bude relacia tuning v berline kde budu robit smart pre boxera W.Klicka

Napsal: úte 06 dub 2010, 19:05
od xlukas.cz
memam, nahrej a nekam to hod

Napsal: úte 06 dub 2010, 19:08
od lmt
ja to nemam ako nahrat:))) jedine na telefon

Napsal: úte 06 dub 2010, 19:19
od dyno
a co že tam přesně bude ? moc sem to nepochopil....?

Napsal: úte 06 dub 2010, 21:01
od hadak
sakra prosvihnul jsem to

Napsal: úte 06 dub 2010, 21:41
od Gibon
Sakra, prošvihnul jsem to.
Napsal: úte 06 dub 2010, 22:32
od RavenS.

ja som na to zabudla, ale nastastie som si to dala nahrat, no bohuzial do magio boxu a z toho to nejde nijako vytiahnut

Napsal: stř 07 dub 2010, 03:19
od DYK77
Jsem to taky prošvihnul, nemám TV

Napsal: stř 07 dub 2010, 08:42
od hadak
RavenS. píše:
ja som na to zabudla, ale nastastie som si to dala nahrat, no bohuzial do magio boxu a z toho to nejde nijako vytiahnut

jde. nasmerujes na obrazovku vidokameru a muzes nahravat

predem dekujeme i za umisteni na youtube

Napsal: stř 07 dub 2010, 08:51
od RavenS.
hadak píše:RavenS. píše:
ja som na to zabudla, ale nastastie som si to dala nahrat, no bohuzial do magio boxu a z toho to nejde nijako vytiahnut

jde. nasmerujes na obrazovku vidokameru a muzes nahravat

predem dekujeme i za umisteni na youtube

nemam kameru

Napsal: stř 07 dub 2010, 08:53
od hadak
RavenS. píše:nemam kameru

a ani na dig. fotaku?
Napsal: stř 07 dub 2010, 09:05
od RavenS.
hadak píše:RavenS. píše:nemam kameru

a ani na dig. fotaku?
to hej, ale bude sa to dat na youtube ked je to take dlhe?
Napsal: stř 07 dub 2010, 09:41
od Návštěvník
no v nejhorsim to ulozis treba na
http://www.uschovna.cz/ a je to

Napsal: stř 07 dub 2010, 09:43
od hadak
to jsem psal ja.... asi jsem obesel zabezpeceni

Napsal: stř 07 dub 2010, 09:45
od RavenS.
ok pokusim sa. a neni to uz nahodou niekde na internete?