Stránka 1 z 2

dnes 20:00 na discovery channel

Napsal: úte 06 dub 2010, 19:02
od lmt
dnes vecer 20:00 pozerajte discovery channel

bude relacia tuning v berline kde budu robit smart pre boxera W.Klicka :)

Napsal: úte 06 dub 2010, 19:05
od xlukas.cz
memam, nahrej a nekam to hod :wink:

Napsal: úte 06 dub 2010, 19:08
od lmt
ja to nemam ako nahrat:))) jedine na telefon :shock:

Napsal: úte 06 dub 2010, 19:19
od dyno
a co že tam přesně bude ? moc sem to nepochopil....? :roll:

Napsal: úte 06 dub 2010, 21:01
od hadak
sakra prosvihnul jsem to :(

Napsal: úte 06 dub 2010, 21:41
od Gibon
Sakra, prošvihnul jsem to.

Napsal: úte 06 dub 2010, 22:32
od RavenS.
:D ja som na to zabudla, ale nastastie som si to dala nahrat, no bohuzial do magio boxu a z toho to nejde nijako vytiahnut :(

Napsal: stř 07 dub 2010, 03:19
od DYK77
Jsem to taky prošvihnul, nemám TV :lol:

Napsal: stř 07 dub 2010, 08:42
od hadak
RavenS. píše::D ja som na to zabudla, ale nastastie som si to dala nahrat, no bohuzial do magio boxu a z toho to nejde nijako vytiahnut :(
jde. nasmerujes na obrazovku vidokameru a muzes nahravat :) predem dekujeme i za umisteni na youtube :D

Napsal: stř 07 dub 2010, 08:51
od RavenS.
hadak píše:
RavenS. píše::D ja som na to zabudla, ale nastastie som si to dala nahrat, no bohuzial do magio boxu a z toho to nejde nijako vytiahnut :(
jde. nasmerujes na obrazovku vidokameru a muzes nahravat :) predem dekujeme i za umisteni na youtube :D
nemam kameru :(

Napsal: stř 07 dub 2010, 08:53
od hadak
RavenS. píše:nemam kameru :(
a ani na dig. fotaku?

Napsal: stř 07 dub 2010, 09:05
od RavenS.
hadak píše:
RavenS. píše:nemam kameru :(
a ani na dig. fotaku?
to hej, ale bude sa to dat na youtube ked je to take dlhe?

Napsal: stř 07 dub 2010, 09:41
od Návštěvník
no v nejhorsim to ulozis treba na http://www.uschovna.cz/ a je to :D

Napsal: stř 07 dub 2010, 09:43
od hadak
Anonymous píše:no v nejhorsim to ulozis treba na http://www.uschovna.cz/ a je to :D
to jsem psal ja.... asi jsem obesel zabezpeceni :twisted:

Napsal: stř 07 dub 2010, 09:45
od RavenS.
ok pokusim sa. a neni to uz nahodou niekde na internete?