Stránka 1 z 1

V8 do smarta? Proč ne?

Napsal: stř 12 kvě 2010, 15:20
od nedojedl
Viděl bych to tak příští rok že bych do toho šel :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=N8TXMUaC ... sponse_rev

Napsal: stř 12 kvě 2010, 15:22
od DYK77
Moc pěkný :)

Napsal: čtv 13 kvě 2010, 10:45
od sultana
kam to tam chceš nacpat. noo, sání by mělo být venku ne. už pro ten pocit...

Napsal: pát 14 kvě 2010, 00:49
od nedojedl
šak právě, ten motor je tak malej že se vleze pod nadržku pro odstřikovače a tudíž může čučet ven z kapoty :wink:

Napsal: pát 14 kvě 2010, 11:29
od sultana
ty kráso, mazec :!:

Napsal: pát 14 kvě 2010, 13:09
od nedojedl
doufám že víš že si jen dělám prdel :wink:

Napsal: úte 25 kvě 2010, 19:12
od sultana
koukni na xlukášův valník, to byla ze začátku taky prdel :lol:

Napsal: úte 25 kvě 2010, 20:15
od xlukas.cz
to vis, kazdy nema na to dost odvahy a odhodlani, aby neco podobneho udelal. dalsi dva delaji smarty s motorem z motorky. doufam, ze je brzo dokonci. no a dm je kapitola sama pro sebe. jinak v klubu teda slabota :)