Roadster - Secondary air pump
Napsal: pát 13 kvě 2011, 13:06
Otazka na majitele roadsteru... vite co je "Secondary air pump" nebo jak mi rekli v servise "Ventilator sekundarniho vzduchu"?
Tento ventilator u mne zrejme odesel do vecnych lovist a vzal sebou jeste pojistku. Samozrejme zanechal dopis na rozloucenou ve forme erroru a svitici oranzove ikonky na budicich.
Tato zvlastni vec je umistena vpravo od merky oleje. Co dela a proc, to mi jeste nikdo poradne nevysvetlil. Jedine co vim je, ze fouka vzduch do vyfukoveho potrubi a je pouze v roadsterech.
Po smrti tohoto zarizeni jsem nezaznamenal zadnou zmenu ve vykonu, jizdnich vlastnostech nebo hlucnosti auta.
Tak co vy na to?
Tento ventilator u mne zrejme odesel do vecnych lovist a vzal sebou jeste pojistku. Samozrejme zanechal dopis na rozloucenou ve forme erroru a svitici oranzove ikonky na budicich.
Tato zvlastni vec je umistena vpravo od merky oleje. Co dela a proc, to mi jeste nikdo poradne nevysvetlil. Jedine co vim je, ze fouka vzduch do vyfukoveho potrubi a je pouze v roadsterech.
Po smrti tohoto zarizeni jsem nezaznamenal zadnou zmenu ve vykonu, jizdnich vlastnostech nebo hlucnosti auta.
Tak co vy na to?