Stránka 1 z 9
smartcars Frndžalica 2012
Napsal: stř 16 kvě 2012, 15:12
od Jurko
Ahoj vsetci,
dovolte nam pozvat Vas na tradičný zraz:
smartcars Frndžalica 2012
12.10. - 14.10. 2012
A na co sa mozete tesit?
Piatok:
14:00 - 18:00 Stretnutie v penzione
14:00 - 18:00 Smart servisné konzultácie, diagnostika, zmeranie tlakov,... (V spolupráci s Jiřím Gregorom - Gregom zo
www.smart-dily.cz )
18:00 Odchod na večeru
19:00 Večera v reštaurácii Idyla
21:00 presun do penziónu, vo¾ný program - spoločenské hry, vo¾ná zábava, a ako vždy malé prekvapenie
Sobota:
7:30-9:00 Raňajky
9:00 -10:00 Presun na prehliadku mesta
10:00-11:30 Prehliadka historického centra Bratislavy so sprievodcom
11:30-13:00 Presun na obed a obed
13:30-14:00 Presun z obeda na:
14:00-15:00 alternativa 1.) Prehliadka Múzea dopravy Slovenského technického múzea
14:00-15:00 alternativa 2.) Prehliadka cokoladovne Hauswirth
od 15:00-20:00 Orientačný "pretek"
20:00 Večera v Penzióne Pútnický Mlyn
21:30 Vyhodnotenie "preteku", ocenenie víazov
Nedela:
7:30-9:00 Raňajky
do 10:00 Odubytovanie, ukončenie zrazu a presun na termálne kúpalisko do Mosonmagyaróváru
Najnovsie info, ceny vstupného, podmienky atď, najdete na
http://www.smartcars.sk a na
http://sk.smart.com
Oznam: Verime ze napriek drobnym upravam v programe bude vsetko tak, ako by ste si predstavovali
Napsal: pát 27 črc 2012, 15:08
od Jurko
Prihlasovanie na zraz najdete tu:
http://www.smartcars.sk/frndzalica2012_registracia.html
Uzavierka prihlasovania je v sobotu, 30.septembra o 23:59:59
TESIME SA NA VAS!!!

Napsal: sob 28 črc 2012, 21:29
od Blanka0600

nemělo to být v jiném termínu?
Napsal: ned 29 črc 2012, 22:35
od Jurko
Blanka, ano, moc sa ospravedlnujeme, ale z hned niekolkych dovodov sme to museli prelozit. Snad to nie je az take zle.
Napsal: pon 30 črc 2012, 09:11
od marko583
Blanka0600 píše:
nemělo to být v jiném termínu?
Mne to len a len vyhovuje

Napsal: úte 31 črc 2012, 09:52
od Jurko
doplneny program a prihlasovanie
Tesime sa na VAS!
Napsal: úte 31 črc 2012, 14:52
od JardaKo
Můžu se zeptat jak je to s možností platby kartou na uvedených místech?
Díky.
Napsal: úte 31 črc 2012, 15:13
od Jurko
Ahoj,
po skusenostiach z minulych rokov sme prisli na najjednoduchsi a najrychlejsi system platenia: Ucastnik sa po prichode na zraz zaprezentuje a zaplati ucastnicky poplatok a jedlo a vstupne na cely piatok a sobotu. Nasi koordinatori platia totiz objednavky bud vopred (zaloha az do 100%), alebo potom naraz vsetko v restauraciach vyplatia, co je rozhodne rychlejsie a nezdrzujeme sa cela velka skupina jednotlivym platenim.
Prave preto platba prebieha v hotovosti, pripadne vopred prevodom na ucet.

Napsal: úte 31 črc 2012, 22:06
od Blanka0600
Jurko píše:Blanka, ano, moc sa ospravedlnujeme, ale z hned niekolkych dovodov sme to museli prelozit. Snad to nie je az take zle.
no však jsem to tak nemyslela

jen nás to trochu zaskočilo, ale snad nám to vyjde i v tomto termínu !
Napsal: pát 10 srp 2012, 11:45
od houzar
které to bude termální koupaliště?
Napsal: pát 10 srp 2012, 12:48
od Jurko
to este doladujeme
pravdepodobne Mosonmagyarovar, alebo Senec
Napsal: pát 10 srp 2012, 13:28
od houzar
děkuju bral bych raděj toho maďara
Napsal: pát 10 srp 2012, 22:27
od xlukas.cz
Jurko píše:Mosonmagyarovar
ale dam prednost cokolade

Napsal: sob 11 srp 2012, 10:25
od MausX
Tak na tu cokoladu se tesim asi nejvice

.
Napsal: sob 11 srp 2012, 13:09
od Jurko
ono... ak sa nebudete ponahlat domov, da sa stihnut oboje
