Stránka 1 z 6

Smartparáda 2012 - 30.6.2012 Praha

Napsal: pon 04 čer 2012, 22:07
od xlukas.cz
Smartparáda 2012 - Přišel čas provětrat Váš SMART

Hoďte všechno za hlavu, vezměte smarta a vyražte se bavit na letošní smartparádu, která se koná v sobotu 30. 06. 2012.
Sraz účastníků je v 15:00 hodin ve smart centru v Praze 4-Chodově.
Po celou dobu akce se můžete těšit na spoustu zábavy zakončenou slavnostním vyhlášením vítězů.

Svou účast prosím potvrďte nejpozději do 20. 06. 2012 na telefonním čísle 737 797 893 nebo e-mailem na akce@daimler.com.

Celá smartparáda se ponese v prvorepublikovém duchu a bude zakončena u vody. Zvolením správného oděvu si smartparádu ještě více užijete.
Kšandové plavky s sebou :-)

http://cz.smart.com/sv%C4%9Bt-smart-akc ... __t1__home

Obrázek
Obrázek

Napsal: pon 04 čer 2012, 22:11
od kimby
woooow!

Napsal: pon 04 čer 2012, 22:12
od kimby
proč tak na poslední chvíli????

Napsal: úte 05 čer 2012, 08:11
od Jurko
no pekne!!!!

Napsal: úte 05 čer 2012, 08:56
od Barbora
super :D
už se těším, juupííííííí
já jsem nadšená :D

Napsal: úte 05 čer 2012, 13:53
od sultana
uvidíme 20.6. :wink:

Napsal: úte 05 čer 2012, 14:35
od kimby
Já jsem táák naštvaná :-( tak úžasná akce! 30. června předáváme klíče od bytu novým majitelům :-( Vědět to trošku s předstihem, dalo se s tím něco dělat, tuto akci vážně obrečím...sakra!

Napsal: úte 05 čer 2012, 14:54
od sultana
...já taky ještě nevím, jestli pojedu na Mistrovství Evropy, tedy v atletice.

Napsal: úte 05 čer 2012, 15:15
od Broba
vždy je to až odpoledne od 3, ráno si přivstat, předat klíče a vyrazit :D

Napsal: úte 05 čer 2012, 15:43
od kimby
joo, kdyby se věci řídili jen podle nás, to by bylo jednoduché, nejde to :-/

Napsal: úte 05 čer 2012, 19:57
od Jerome
wooow...jsem zrovna do 19:00 v praci, ale pak pojedu kolem :lol:

Napsal: stř 06 čer 2012, 12:44
od teri
že bych vytáhla prcka do Práglu? :)

Napsal: čtv 07 čer 2012, 10:29
od Barbora
že ještě váháš :D

Napsal: čtv 07 čer 2012, 11:46
od Jurko
Tak my urcite ideme, prave sme bookli ubytovanie (zatial 3 smarty)

Napsal: čtv 07 čer 2012, 12:55
od Winterwolf
Ahoj,
přišlo Vám po registraci nějaké potvrzení :?:

Posílal jsem to hned jak to vyšlo a nikdo neodpověděl :-(