Stránka 1 z 2

IV. Mikulášský Smart Squash turnaj

Napsal: pon 12 lis 2012, 07:08
od xlukas.cz
Vážení klubáci, kamarádi, Smaráci.
Závěr roku se přiblížil a tak dle tradice i letos si Vás dovoluje Váš klub pozvat na již IV. ročník Mikulášského squash turnaje. Všichni co nás již v minulých ročnících navštívili, vědí že se není čeho bát. Zápas je určen pro každého a odpovídající soupeř se najde i pro úplné začátečníky.
Přijďte se vypotit na kurt, udělat si příjemné sportovní dopoledne a zbavit se tak předvánočního stresu a nákupního šílenství. Na všechny "atlety" bude tradičně čekat Mikulášský balíček plný podle toho jak jste letos byli hodní. Sportovní výkony zakončíme společným obědem s možností pozdějšího setkání s procházkou po vánoční Kampě.

Několik pořadatelských blekotů:
Sportovní areál HAMR
Praha 10, ul. Záběhlická, GPS: 50°3'15.947"N, 14°29'10.009"E
Prosíme jen o závazné objedávky. Cenu určíme až podle počtu sportuchtivých klubáků. Počítejte asi tak jako loni tj. cca. 150 kč a zhruba 2,5 hodiny času. Po celou dobu se můžete v restauraci která je přímo v objektu občerstvit. Nezapomeňte na "non marking" obuv.


Obrázek

Napsal: pon 12 lis 2012, 10:52
od Tuska
nikde som nenasla dátum ... kedy to bude?

Napsal: pon 12 lis 2012, 11:23
od Druzeta
Je to tam napsané: SOBOTA 8.12.2012 od 10hod. :wink:

Napsal: pon 12 lis 2012, 13:21
od jancarik F2
ja ja jo :wink:

Napsal: stř 14 lis 2012, 08:35
od Dana
už to chápu.....

Napsal: čtv 15 lis 2012, 09:02
od Barbora
Účastníci sportovního klání:
Barbora
Gibon
Jancarik F2
Kačenka
Road-star
Dyno (adept na bednu :lol: )
Janík
Apollo
Houska
Marie

Napsal: čtv 15 lis 2012, 10:02
od dyno
Když mě necháte vyhrát, přijedu.

Napsal: čtv 15 lis 2012, 10:16
od Barbora
:lol: zařídíme *;-)

Napsal: čtv 15 lis 2012, 19:36
od Janík
Jestli nám to výjde, tak přijedem *;-)

Napsal: pát 16 lis 2012, 10:39
od Barbora
O.K. píšu si :D

Napsal: úte 20 lis 2012, 22:20
od kimby
ahoj, my dáme ještě vědět, Jirka má volno, mě vychází denní, takže záleží, zda se mi podaří prohodit denní....

Napsal: stř 21 lis 2012, 08:29
od Barbora
to by bylo super :D kam máme popřípadě poslat malej úplateček :wink:

Napsal: stř 21 lis 2012, 14:23
od kimby
úplatky netřeba, uvidíme, zda bude ochota kolegů :-)

Napsal: stř 21 lis 2012, 15:39
od Barbora
tak jim řekni že je to hooooodně důležity :D

Napsal: úte 04 pro 2012, 07:34
od dyno
Půjde někdo večer na tradiční posquashovskou večerní návštěvu Malé strany ?