originalni vicko nadrze
Napsal: stř 05 pro 2012, 07:05
tak jak sem uz parkrat lidi upozornoval, ze maji otevrenou nadrz, tak doslo i na me. nekde sem pred 14 dny ztratil vicko, kdyz sem tankoval u kolina. jeste ho totiz nemam na tom kabliku
zatim tam mam vicko od spreje, ale na to vzdycky zapomenu a vypadne mne na zem. lidi cumi co se deje.
kdyby mel nekdo z vyrazene nadrze hlasim se. nechcu kupovat nahrazky, protoze ty bych nepovesil na ten deklik.
diky.
zatim tam mam vicko od spreje, ale na to vzdycky zapomenu a vypadne mne na zem. lidi cumi co se deje.
kdyby mel nekdo z vyrazene nadrze hlasim se. nechcu kupovat nahrazky, protoze ty bych nepovesil na ten deklik.
diky.