Stránka 1 z 1

originalni vicko nadrze

Napsal: stř 05 pro 2012, 07:05
od xlukas.cz
tak jak sem uz parkrat lidi upozornoval, ze maji otevrenou nadrz, tak doslo i na me. nekde sem pred 14 dny ztratil vicko, kdyz sem tankoval u kolina. jeste ho totiz nemam na tom kabliku :cry:

zatim tam mam vicko od spreje, ale na to vzdycky zapomenu a vypadne mne na zem. lidi cumi co se deje.

kdyby mel nekdo z vyrazene nadrze hlasim se. nechcu kupovat nahrazky, protoze ty bych nepovesil na ten deklik.

diky.

Napsal: stř 05 pro 2012, 08:13
od Winterwolf
Ahoj Lukáši,

zkus jim zavolat : http://www.autocentrum-autorudna.eu/

:wink:

Napsal: stř 05 pro 2012, 14:12
od xlukas.cz
super, diky
200,- kc
mam to kousek od prace. tak se tam nekdy stavim.