Stránka 1 z 1

zarazuje se pouze jednicka a zpatecka

Napsal: ned 23 pro 2012, 12:17
od alexcaj
Prosim o radu, sviti oranzova kontrolka servisu a jde zapnout pouze jednicka a zpatecka, jestli nekdo uz neco takoveho mel poradte prosim. S pozdravem Alex

Napsal: ned 23 pro 2012, 23:12
od xlukas.cz
za jizdy jde jen jednicka?
pokud stojis, tak je to spravne. myslim, ze by mela jit jeste 2, ale vyssi rychlost rozhodne ne.
za jizdy je to samozrejme spatne.
zkontroluj podtlakove hadicky. byvaji praskle a potom auto spatne radi.

Napsal: pon 24 pro 2012, 13:43
od alexcaj
xlukas.cz píše:za jizdy jde jen jednicka?
pokud stojis, tak je to spravne. myslim, ze by mela jit jeste 2, ale vyssi rychlost rozhodne ne.
za jizdy je to samozrejme spatne.
zkontroluj podtlakove hadicky. byvaji praskle a potom auto spatne radi.
dekuji za napovedu, bohuzel nezapina se opravdu za jizdy, muze byt podle mne nejaky snimac rychlosti,

Napsal: pon 24 pro 2012, 13:54
od xlukas.cz
sviti ti nejake kontrolky na displeji? pokud je v poradku zarovka, tak by v pripade cidel mely svitit napovedy na displeji. symbol motoru nebo vykricnik. cidla by ti mely po vypnuti motoru dovolit znovu nastartovat a rozjet se, potom vyhodi chybu a daji auto do nouzoveho rezimu.
tos ti nevim. casto byvaji problemy s elektrikou. zakadem bude diagnostika, aby ti napovedela, kde ze hledat problem.

Napsal: úte 25 pro 2012, 11:56
od alexcaj
Ano, sviti se kontrolka s obrazkem motora, na diagnostiku uz jsem domluveny, ale stejne jsem zvedavy, jestli nekdo uz mel podobny problem :)
Preju hezky den a dekuji za napovedy :)