zarazuje se pouze jednicka a zpatecka
Napsal: ned 23 pro 2012, 12:17
Prosim o radu, sviti oranzova kontrolka servisu a jde zapnout pouze jednicka a zpatecka, jestli nekdo uz neco takoveho mel poradte prosim. S pozdravem Alex
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
dekuji za napovedu, bohuzel nezapina se opravdu za jizdy, muze byt podle mne nejaky snimac rychlosti,xlukas.cz píše:za jizdy jde jen jednicka?
pokud stojis, tak je to spravne. myslim, ze by mela jit jeste 2, ale vyssi rychlost rozhodne ne.
za jizdy je to samozrejme spatne.
zkontroluj podtlakove hadicky. byvaji praskle a potom auto spatne radi.