Stránka 1 z 1

1-tlačítkový klíček Smart - komplet cca 170 Kč

Napsal: úte 19 úno 2013, 09:16
od Mili_K
Možná už to tu někde je, ale protože problém prasklého tlačítka řeší skoro každý a u nás s tím každý kšeftuje minimálně za dvojnásobnou cenu, zde je odkaz za 170 Kč :-) Poštovné free, rychlá registrace a možnost platby přes kartu, dodání teď po Vánocích tak kolem 14 dní.

http://dx.com/p/replacement-1-button-re ... art-117904

Napsal: pon 11 bře 2013, 18:05
od Mili_K
Klíček dorazil:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napsal: pon 11 bře 2013, 23:45
od DYK77
Krasavec, hlavně že ho nezadrželi celníci :)

Napsal: úte 25 čer 2013, 11:41
od tola
Když by jste měl někdo zájem není problém klíček koupit na ebay a nechat zaslat na kamaráda v DE (levnejsi postovne větsinou) , jezdí sem každý týden - 14 dní. http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40 ... 50&_sop=15

Popřípadě dejte vědět na maila.
tomas.laurin@gmail.com.

Napsal: úte 25 čer 2013, 13:12
od xlukas.cz
takoveho cloveka bych potreboval nejen na klice, ale sem tam se neco objevi, co nechteji poslal mimo nemecko. pro vetsi veci bych si aj zajel, pokud to neni stovky km za hranicema. kde ze byva?

Napsal: úte 25 čer 2013, 14:22
od tola
Já jsem ze severních Čech (Jablonec)
Není problém doručit téměř cokoliv ;-)

Jinak on je z Bambergu. Ale jezdí každých 14 dní do ČR - do Jablonce.

Napsal: úte 25 čer 2013, 15:05
od xlukas.cz
babmerg je luxus :!: par km :wink: *1*
v pripade potreby bych se zkusil zeptat.

mimochodem, nesla by tam nekde sehnat prace?
jak to tam funguje
platy, ceny, najmy, ...? pokud bych dokazal usetrit mesicne od 500, spis 1000 euro, tak bych se presvedcil, ze je to dobry napad.