Stránka 1 z 1

Kupim lanko na otvaranie spolujazdcovich dveri - ForTwo 450

Napsal: ned 10 bře 2013, 15:57
od VictoryMOTOSPORT
Zhanam lanko na otvaranie z vonka spolujazdcovich dveri pretoze sa mimroztrhlo toto moje a dvere sa daju len zvnutra otvarat :(


Dakujem !!!

Napsal: ned 10 bře 2013, 21:41
od DYK77
Jen TIP. Dá se to doslova za pár peněz a trocha šikovnosti opravit.

http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... sc&start=0

Napsal: ned 10 bře 2013, 22:54
od hoboj
Jenze on chce venkovni a to je podstatne slabsi.

Napsal: ned 10 bře 2013, 23:00
od DYK77
To je venkovní.

Napsal: ned 10 bře 2013, 23:18
od hoboj
Rekl bych ze na 450 je jine, kratsi a slabsi

Napsal: ned 10 bře 2013, 23:20
od DYK77
Tak to netvrdím že ne, ale v principu to bude myslím stejné. Stačí si změřit délku starého lanka a ostatní udělat tak jako u originálu.

Napsal: ned 10 bře 2013, 23:49
od hoboj
To jo, spis jde o to kde sehnat tak slabe lanko, ted to samozrejme nemam v ruce, ale rekl bych ze je pod milimetrem. Uz jsem taky uvazoval ho udelat nove ale nikde jsem nenatrefil na tak slaby bovdena a lanko. Ono se za tou klikou staci do smycky a kdyz je zlomene, tak se spatne otviraji dvere klikou.

Napsal: úte 12 bře 2013, 00:06
od DYK77
Pod tím odkazem co jsem sem dal, je můj vlastnoruční výkres s kótou udávající průměr lanka 1,2mm. Už si nepamatuji zda měli v kovomatě lanko ještě tenčí, ale toto se vešlo.

Obrázek