Stránka 1 z 1

Montáž budíků

Napsal: pát 17 kvě 2013, 11:18
od rrrrra
Je tu někdo nejlépe z Prahy či okolí, kdo by mi domontoval do Smarta otáčkoměr a hodiny?

Napsal: pát 17 kvě 2013, 11:38
od Druzeta
Na namontování nic není ale pokud v autě nikdy nebyly tak se otáčkoměr musí aktivovat diagnostikou.
Na namontování stačí sada torxů.

Napsal: pát 17 kvě 2013, 12:24
od rrrrra
Nikdy tam nebyly. Proto hledám někoho, kdo to udělá a chtěl bych vědět, co za to bude chtít :)

Napsal: pát 17 kvě 2013, 12:41
od xlukas.cz
ozvi se hobojovi

Napsal: pát 17 kvě 2013, 16:09
od rrrrra
ten jaxi není z prahy :/

Napsal: sob 18 kvě 2013, 09:46
od xlukas.cz
v tom pripade musis jet jedine do mercedesu nebo k martinkovi nebo k rakovskemu nebo do smartcentra.
vzhledem k tomu, ze jsi z prahy, tak na to urcite mas :wink: :) *1*

dopln si prosim profil a podpis :!:

Napsal: sob 18 kvě 2013, 12:40
od kuher
CHLAPCI, KDO SE VYZNÁ V ELEKTRICE? Nešel by dát do prcka nějaký bezkontaktní otáčkoměr? :?