Stránka 1 z 1
razeni
Napsal: pon 05 srp 2013, 13:30
od Svetlana
Ahoj
Mam smart forfour,1.5 turbodisel,poloautomat,ted se mi dvakrat stalo,ze pri jizde auto prestalo radit.Na diagnostice se ukazala chyba,ktera sla vymazat.Nevim,jestli to muze souviset,ale bylo desny vedro,mela jsem i rozmazany displej...Jinak jezdi zcela normalne.Cim to muze byt?
Napsal: pon 05 srp 2013, 13:46
od JBC
Rozmazaný displej? Neroztekla se Ti vedrem řasenka?
Napsal: pon 05 srp 2013, 14:04
od Svetlana
Tak to je opravdu chytry komentar...Pro tvou informaci,casto se to stava,kdyz je velke horko.Stred displeje je rozmazly..Ale tohle snad neni predmetem otazky...
Napsal: pon 05 srp 2013, 14:12
od Svetlana
Pro upřesněni Smart for four,CDI 1,5,rok výroby 2006.
Napsal: pon 05 srp 2013, 14:25
od xlukas.cz
Světlana píše:Ahoj
Mam smart for four,1.5 turbodiesel,poloautomat,vi tady prosim nekdo,jaky olej tam patri,a kolik?Dekuji
Napsal: pon 05 srp 2013, 14:28
od JBC
Světlana píše:Tak to je opravdu chytry komentar...
Nechtěl jsem napsat chytrý komentář. Chtěl jsem napsat vtipný komentář. Ale jak vidno, ani to se mi nepovedlo.

Napsal: pon 05 srp 2013, 14:43
od Svetlana
Ale jo,dobrý...ovšem když mi zůstane stát auto v kopci,v prostředním pruhu,v Brne ,v pět odpoledne,ztrácím smysl pro humor..
