Stránka 1 z 1
Koupim alu Rial
Napsal: čtv 27 bře 2014, 09:09
od Hary
Koupim alu Rial na Smarta f2 první generace i bez gum
Napsal: čtv 27 bře 2014, 12:19
od kuher
Tak to nevím, zda je seženeš s potřebným ET. Koukni se do TUNING - LITÁ KOLA, jak jsem to vyřešil já. Je tam popsaný celý "maraton", od koupení, až k zapsání do velkého TP.

Na zadek jsem použil podložku a už i zimní kola jsem koupil s ohledem na ní.

Re: Koupim alu Rial
Napsal: čtv 27 bře 2014, 16:11
od JBC
Hary píše:Koupim alu Rial na Smarta f2 první generace i bez gum
Rial je spíš výrobce, než typ, ne? Nechtělo by to specifikovat model - typ - design kol? (nevím, které slovo platí - rozumím tomu, když se napíše Monoblock 4, nebo Starline).
Napsal: čtv 27 bře 2014, 19:24
od xlukas.cz
nahodou vi presne co chce. rial delal pouze jediny typ na smarta.
koupit s potrebnym et i na prvni generaci se da a naprosto bezproblemu
zadne podlozky nepotrebuje
napriklad
a vcetne typoveho listu
http://www.ebay.de/itm/Smart-Fortwo-MC0 ... 2336d0d430
http://www.ebay.de/itm/Rial-Alufelgen-K ... 258ad0332b
http://www.ebay.de/itm/SMART-4-Sommerre ... 4d1a6bf984
je libo na roadstera?
http://www.ebay.de/itm/Smart-fortwo-450 ... 1c3e11316e
Napsal: čtv 27 bře 2014, 20:25
od kuher

Záleží na tom, co má napsané v TP, to ale neuvedl. Pokud tam má 135 a 175 gumy, co jsem měl já, nehodí se mu ani jedny. Leda zase "partyzánštit" a doufat, že se nic nestane, nebo ho nečapne cajt znalý rozměrů a neověří si vše na evidenci. Dnes ale jezdí auta s počítačem a je to problém na pár minut a je průser.

Pokud je typ. list, v pohodě.
Hary, napiš co máš ve velkém TP za rozměry.

Napsal: čtv 27 bře 2014, 20:47
od Hary
Děkuju za odkazy, naštěstí byl někdo předemnou šikovnej a mam zapsaných hodně rozměru i 175 předek a 195 zadek
Napsal: čtv 27 bře 2014, 21:51
od sultana
Nemel je driv XLukas?
Napsal: čtv 27 bře 2014, 21:59
od JBC
Možná taky. Ale určitě měl Michalaky, jedny ze dvou v republice. Teď už je asi rok prodává.
Napsal: čtv 27 bře 2014, 22:19
od jancarik F2
Lukáš měl snad vsechny kola

) některý hodně krát

Napsal: čtv 27 bře 2014, 23:15
od xlukas.cz
tech rialek snad 5, 6 sad. ale na aute mam na zimu aez, ty jsou pouze 5 paprskove. rialky jich maji 6
no, ty 16" prodavam, ale zatim je nechcu darovat, takze jsou nad moznosti zajemcu.
predposranost s policajtu

. auto bile v tp cerna, na aute tazne v tp nic, kola uplne jine. policajt znaly na smarta? zazrak a co mas ve velkem tp ti zkontroluji leda tak na stk s originalem v ruce. jinak nema sanci vedet, co tam mas dopsane.
Napsal: pát 28 bře 2014, 06:09
od sultana
Jo,tak to budou ty aez. Jinak ty Michalaky jsou Pěkný,ale už jsem stáhnul Petra Jančaříka o svůj sen-Spikeline
Napsal: pát 28 bře 2014, 07:56
od xlukas.cz
panove naprosto v pohode. nikdo po vas nemuze chtit, aby ste znali vsecko a do detailu vedeli co kdo mel nebo ma
