Stránka 1 z 1

K. kroužek pod volant

Napsal: pon 04 srp 2014, 17:54
od stribrnej
Koupím kroužek pod volant. Je to 2002 již novější model světel.
Nemá to ESP, jen klakson a airbag.
nabídky přes SZ nebo sem. Tel. 777713629
díky

Napsal: úte 05 srp 2014, 18:25
od hoboj
A co se ti na tom rozbilo, kdyz to nema ESP ?

Napsal: úte 05 srp 2014, 21:27
od stribrnej
zřejmě přerušený kabel, proto sviti ABS. Bylo to na diagnostice a i ho změřil a říkal že je to na 100pro on.

Napsal: úte 05 srp 2014, 21:35
od Druzeta
Neslyšel jsem že by někomu svítilo ABS v souvislosti s kroužkem pod volantem pokud auto nemá ESP, a ani mě nenapadá jakej by to mohlo mít vliv, když tam je akorát klaxon a airbag.

Napsal: úte 05 srp 2014, 22:09
od hoboj
Jak pravi Druzeta, je v tom pasek se ctyrmi vodici 2x klakson , 2x airbag. Co to bylo za diagnostiku? Original, nebo nejaka uni?

V patek 8.8. nekdy v odpolednich hodinach jedu pres Litomysl na Ostravu. pokud bys mel zajem to skouknout origo diagnostikou tak se muzeme nekde setkat. :D :D

Napsal: úte 05 srp 2014, 22:34
od sultana
Tak good luck ve shaneni toho ABS krouzku pod volant.Prakticky se neda sehnat.Jen s novym volantem za cca 20000,Parada...
Bacha,existuje jeste i jiny krouzek ABS.Ten neni pod volant,ale do mechaniky ABS...

Napsal: stř 06 srp 2014, 07:34
od JBC
Třeba by se mu hodil ten volant od DYKa. By prostě některé funkce nebyly zapojené - pokud je to možné.

Napsal: stř 06 srp 2014, 16:31
od sultana
To nevim.Ja chtel volant s padly,ale na mym modelu by nefungovaly...

Napsal: stř 20 srp 2014, 15:13
od stribrnej
tak jsem ho sehnal za 500,- a problem se vyresil. Bylo to opravdu prerusenym kabelem v krouzku.
Pritelkyne je spokojena a stalo to nastesti minimum.
Jinak krouzek jde kopuit pouze s volantem a stoji 13000,- od mercedesu.

Napsal: úte 09 zář 2014, 15:20
od Greg
To mě těší, že pomohlo. :)