Stránka 1 z 1

Blikaji blinkry po vypnuti klice...

Napsal: úte 02 zář 2014, 16:31
od -iceman-
Nesetkal jste se s tim nekdo? Z niceho nic zacaly po vypnuti klice blikat varovky a blikaj a blikaj... S tim, ze auto nejde zamknout... Jakmile zapnu kontrolky ci nastartuju, je vse ok...[/url]

Napsal: úte 02 zář 2014, 21:16
od Worla
Toto se mi stalo cca pred 2 mesicema
Je to vada v nakodovani klicku a musí se znova nakodovat
Pokud ti necvakaji zámky tak uz jsou spálené takze se budou muset taky vymenit
Me to cele stalo ve smartcentru 3500 Kč

Napsal: úte 02 zář 2014, 21:18
od -iceman-
Že by takhle najednou, z ničeho nic? :-/

Napsal: úte 02 zář 2014, 21:26
od Worla
Jojo me se to stalo take z ničeho nic :/
Ja jsem pokaždé odpojil baterku a zase hned zapojil a ono to blikani přestalo
Auto jsem ale nezamknul a poté co jsem zmacknul nejake tlačítko na klicku a se smart zase rozblikal a nepřestal
Takže mas stejny problem jako já

Napsal: stř 03 zář 2014, 00:17
od JBC
A dělá to i s druhým klíčem?

Napsal: stř 03 zář 2014, 00:50
od Worla
Druhý klíč bohužel nemám takže to nemohu posoudit

Napsal: stř 03 zář 2014, 08:11
od Jindřich
Horší bude, až to někde zamkneš a pak ti to nepujde otevřít a zůstane zapnutej imobilizer a máš zařazeno a máš jenom ten jeden klíček ????

Napsal: stř 03 zář 2014, 21:33
od JBC
Takže musí udělat co? No co musí udělat? NESMÍ tam dávat zpátečku, jen neutrál a místo zpátečky zatahovat ručku. A pro všechny případy bych si udělal kopii alespoň toho "železa" - je to starej profil Mercedesu, mají ho snad v každým klíčnictví, může stát tak stovku. A časem bych se snažil sehnat druhý klíč.
NEBO! Pokud mám důvěryhodného kamaráda se Smartem, tak bych si nechal do svého Smarta naprogramovat i jeho klíče. Sice by mi kamarád mohl ujídat bonbóny, co mám v autě, ale když by nastal problém - on by mi odemkl auto a odjistil imobilizér a já bych holým "železem" (bez vysílače) nastartoval a alespoň bych dofrčel do servisu.
Pokud jsou mé informace správné, dají se k jednomu autu spárovat až 4 klíče.

Napsal: stř 03 zář 2014, 21:53
od Worla
Auto stejne nezamkne protože zámky uz jsou určitě spálené
Me se spálily asi po 2 minutách
Musi s tím zajet do servisu kde mu vymění zámky a nahrají znova kód do klicku

Napsal: stř 03 zář 2014, 22:04
od JBC
No jo, ale furt má jen jeden klíček! Je potřeba řešit i tento problém.

Napsal: stř 03 zář 2014, 22:05
od Jindřich
No a to musí nejdříve domluvit se svojí peněženkou ?? *posádka*

Napsal: ned 14 zář 2014, 15:50
od Milan Vavrek
v prvom rade - vymeni bateriu v dialkovom (klúči) !!!