Stránka 1 z 1
Poptávám výfuk
Napsal: ned 24 kvě 2015, 08:44
od linkin1
Zdravím - poptávám výfuk na mého "prcka". Nový nebo použitý, je to jedno, ale s katem a OK!. Nabídněte. Díky
Re: Poptávám výfuk
Napsal: ned 24 kvě 2015, 22:25
od Jindřich
Podívej se v tématu motor, tam je odkaz na nový s katalyzátorem

Re: Poptávám výfuk
Napsal: pon 25 kvě 2015, 05:11
od linkin1
http://www.auto-vyfuky.cz/vyfuk-koncovy ... 38665.html
Já myslel, že tam tento nepůjde - je tam r.v.2000 a výše!
Re: Poptávám výfuk
Napsal: pon 25 kvě 2015, 21:50
od Jindřich
určitě to bude pasovat

Re: Poptávám výfuk
Napsal: pát 29 kvě 2015, 14:47
od matkal
Já mam volny pouzity rv 2003, je v pořádku, nasadil jsem místo něj Brabus
Re: Poptávám výfuk
Napsal: sob 30 kvě 2015, 05:30
od linkin1
Ahoj - kolik by jsi za něj chtěl? Jen připomínám, že musí být ok. Děravý mám doma, to nechci...
Re: Poptávám výfuk
Napsal: pon 01 čer 2015, 17:52
od matkal
Nemám představu, nabídni co bys za něj chtěl dát.
Kdyby byl děravý, tak nepíšu že je OK.
Re: Poptávám výfuk
Napsal: pon 01 čer 2015, 18:45
od linkin1
Je to tvůj výfuk - tvoje cena. Já ji buď přijmu nebo ne..Dík