Po chvíli nejede
Napsal: sob 06 úno 2016, 16:56
Trápení se Smartíkem pokračuje. Bouchání vyřešila výměna řemenu a změna polohy alternátoru, další cukání zalehlé lanovody ruční brzdy (po chvilce jízdy ustane a jsou objednány nové bowdény i pakny). Když už se zdálo, že je vše v pořádku a vytáhl jsem babičku na zkušební jízdu, najednou tři čárky a motor jen na volnoběh. Tak jsem to zkoumal, po nastartování to jede, řadí a po cca 10 minutách nereaguje na plyn a zastaví se (motor stále běží). Vypnutím a zapnutím klíčku jde znovu nastartovat a rozjet, tři čárky jsou stále a smažou se po odpojení a znovu připojení baterie. A tak stále dokola. Jet s tím jde, ale křižovatka může být problém. Hledal jsem na fóru, ale tuto závadu jsem nenašel. Konzultoval jsem s jedním blízkým servisem, "to bude nějaký čidlo" a do toho se mě nechce jít, oni vyměnují a vyměňují metodou pokus omyl a nakonec řeknou "řídící jednotka". Děkuji pěkně. Má někdo z Vás zkušenost s touto poruchou ? Díky za rady. 