Stránka 1 z 1

kryt světla pod kolem

Napsal: stř 13 dub 2016, 07:25
od Svetlana
Zdravím,sháním spodní kryt předního světla,který je uložený pod kolem.Nevíte někdo, jestli je stejný u Smart For Four a Smart Two?

Re: kryt světla pod kolem

Napsal: stř 13 dub 2016, 18:57
od xlukas.cz
:shock: :shock: kdyt svetla pod kolem?
pod kolem je vetsinou silnice
nechces radsi vyfotit jaky kryt nebo jakou diru mas na mysli?

Re: kryt světla pod kolem

Napsal: stř 13 dub 2016, 20:00
od xlukas.cz
nema smysl sem davat jeden inzerat vickrat.
smazal sem ti ho.

Re: kryt světla pod kolem

Napsal: čtv 14 dub 2016, 08:03
od Svetlana
Přední světlo je uloženo u předního kola,kde je víko,které se odstraní a tudy se vyměňuje žárovka. Tohle víko, či kryt jsem ztratila.Stačí tohle vysvětlení?

Re: kryt světla pod kolem

Napsal: čtv 14 dub 2016, 08:31
od Winterwolf
myslíš tohle :?:

Obrázek

Re: kryt světla pod kolem

Napsal: čtv 14 dub 2016, 08:35
od Svetlana
Ano! :D

Re: kryt světla pod kolem

Napsal: čtv 14 dub 2016, 08:37
od Winterwolf
Tak tady

Re: kryt světla pod kolem

Napsal: čtv 14 dub 2016, 09:16
od Svetlana
:D děkuji moc :D

Re: kryt světla pod kolem

Napsal: čtv 14 dub 2016, 09:19
od JBC
Hele, ten vypadá stejný, jako na Fortůčko! Jestli znáš někoho s Fortůčkem, požádej ho, ať Ti to na chvíli půjčí pro porovnání - z Fortůčka to seženeš mnohem snáze. A pokud by to bylo stejné, tak nejbližší vrakoviště máš asi tady: Petr Pilát, 683 04 Drnovice 264, telefon 775 683 336
A třeba by to měli i v Mercedesu. Někdy tam ty díly nejsou drahé.

Re: kryt světla pod kolem

Napsal: čtv 14 dub 2016, 09:30
od Svetlana
Děkuji,už jsem to objednala.Ještě potrebuju levý zadní blatník na For four.

Re: kryt světla pod kolem

Napsal: čtv 14 dub 2016, 09:33
od Winterwolf
Zkus ten samý eshop :wink:

Re: kryt světla pod kolem

Napsal: čtv 14 dub 2016, 13:19
od Svetlana
Tak mi napsali,že zboží už není k dispozici...

Re: kryt světla pod kolem

Napsal: čtv 14 dub 2016, 16:30
od Druzeta

Re: kryt světla pod kolem

Napsal: čtv 14 dub 2016, 20:24
od mugwai59
Ten prvni inzerat "Nebojte se me kontaktovat" byl protivny jako ho..o z nutrie kdyz jsem mu volal v 7:30 rano, ocividne jeste chrapal a byl neochotny jako krava:).
Stylem : "Prejte si co chcete, ja vam co chci prodam - berte, nebo nechte lezet" .. fakt zazitecek, "doporucuji" vsem kdo se chteji akorat vytocit po telefonu :).

Re: kryt světla pod kolem

Napsal: čtv 14 dub 2016, 23:50
od Svetlana
Psala jsem mu...má jen díly na For Two,potřebují For four.Ale odepsal hned...