Stránka 1 z 2
Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: pon 20 bře 2017, 12:59
od Pepson
Ahoj všem,
rád bych se stal členem vašeho klubu a vlastníkem "smartího" cabria.
Jsem z Moravy, ale 2 dny v týdnu jsem v Praze, tudíž co se týče lokality, jsem bez omezení.
Podmínka je automat, nafta, cabrio a dobrý stav (aby se auto za rok nerozpadlo), ale s tím tady počítám, že si každý své miláčky udržuje (býval jsem členem "fordího" clubu a bylo to tak).
Čím dříve, tím lépe - už se moc těším.
Díky moc za nabídku, případně radu kam se obrátit.
Re: Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: pon 20 bře 2017, 19:44
od Pepson
Roadster coupe beru samozrejme taky

Re: Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: pon 20 bře 2017, 21:03
od JBC
Žádný Roadster nejezdí na naftu.
Re: Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: stř 22 bře 2017, 08:10
od Pepson
Prosím o radu, našel jsem za hranicemi:
Smart fortwo Cabrio Diesel 2002, nove turbo a intercoler, vymenene zhavice, nikdy nebourane.
Automat klima abs, asp, 230000 km.
cena 65000.
Ten nájezd, není nesmysl?
Děkuji komukoliv za radu, opravdu v tom nejsem zběhlý.
Josef.
Re: Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: stř 22 bře 2017, 10:25
od JBC
230 tisíc vůbec nemusí být nesmysl.
Chtělo by to sem hodit odkaz na inzerát, mohli bychom to víc rozpitvat.
Re: Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: stř 22 bře 2017, 10:58
od Pepson
Nesmysl myšleno, zda-li je vhodné to kupovat za takovou cenu s takovým nájezdem..
Já s tím nenajedu žádné extrémy do budoucna, spíš je to auto na léto a na zábavu, ale aby se mi do roka motor nerozpadnul..
Díky.
inz níže:
https://auto.bazos.sk/inzerat/71493939/Smart-fortwo.php
Re: Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: stř 22 bře 2017, 11:23
od MarcusV
Motor by to mal držať v pohode, toho by som sa nebál ak sa o neho niekto staral. Otázne je, či tam naozaj bolo všetko menené.
Ak by si sa ho reálne chystal ísť pozrieť, daj vedieť, vyzerá to, že je niekde v susedstve, tak by som sa pridal a možno pomohol

Re: Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: stř 22 bře 2017, 11:30
od Pepson
To bych ocenil,
jedu tam v sobotu cca kolem 15:00 a je to v místě: Veľký Biel, Slovensko.
Případně mi pošli do SZ tel číslo a zavolám nebo napíšu SMS 30min předem, pokud Ti čas vyhovuje a bude se Ti chtít. Pokud ne, nic se neděje, poradím si

.
Díky za ochotu.
Re: Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: pát 24 bře 2017, 13:10
od Pepson
Ještě jsem našel toto:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/smar ... oFrom=list
Ale zdála se mi divná komunikace s majitelem... Nemáte s tímto inzerátem někdo například negativní zkušenosti?
Nějakou dobu tam již visí, nerad bych narazil.
Díky.
Re: Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: sob 25 bře 2017, 14:20
od mugwai59
V Cabriu, paradni stav ujetych km, paradni cena .. spotrebu pocitej kolem 4,3 l celorocni prumer, cize to mas kolem 1,30 /1 km

.
A motor je spolehlivy na rozdil od benzinaku, ty sice jedou, pac jsou nadupany turbem, ale kazi se z´tomu obcas (kus od kusu) motory:))) .
Nevahej a ber ho, mam stribrno/cernyho CDi za podobny prachy od lonska a totalni spokojenost:).
Re: Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: ned 26 bře 2017, 19:44
od Pepson
Pojedu se na nej mrknout a pokud se to bude zdat OK a vse klapne, tak si jej privezu, je to muj favorit od zacatku, ale tak nejak s majitelem vazne zvlastni domluva. Uvidime.
V kazdem pripade bych chtel moc podekovat MarcusV za pomoc a vsechny rady a tipy, ktere mi udelil osobne mimo forum.
DIKY!!!
Verim ze pokud se vse povede, dalsi budu potrebovat a mozna nekdy se dostanu dal a budu moci take nekomu za cas pomoci z mych vlastnich zkusenosti

Re: Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: ned 26 bře 2017, 20:41
od JBC
Re: Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: ned 26 bře 2017, 21:37
od Jindřich
Pepson píše: ale tak nejak s majitelem vazne zvlastni domluva. Uvidime.
Jak vypadá ta zvláštní domluva, jseš si jistej, že inzerát opravdu existuje, respektive, jestli existuje to auto - pozor,aby to nebyla bouda ??? je mi to trochu podezřelý, takový pěkný auto, sám bych ho bral za ty prachy .

Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: pon 27 bře 2017, 06:57
od Pepson
To zjistim jedine tak, ze se vydam pres pul republiky

a to presne udelam, na Slovensku jsem byl v sobotu a tam to hezke nebylo (to auto myslim)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Re: Koupím Smart Fortwo cabrio nafta automat
Napsal: čtv 30 bře 2017, 22:33
od Jindřich
Tak, jak jsi pochodil ???