Stránka 1 z 1

Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw za 15tis kč

Napsal: pát 07 dub 2017, 19:43
od játy
Známá mě pověřila: nechtěl by někdo Smart 2001 45kW, Vin: wme01mc011h040097

poškozený levý bok (plast dveří (ten asi někde mám celý jen v jiném laku), zadní "bok" vmáčknutý, a zadní blatník prasklý)
technická je do 8/2017

klima (nespíná), přídavné budíky, lepší repráky, panorama střecha, denní svícení (nesvítí), ve světlech jsou xenony

Auto je jinak pojízdné a funkční - převodovka, motor v pořádku, vše ostatní viz foto

http://imageshack.cz/image/u08
http://imageshack.cz/image/u0M
http://imageshack.cz/image/u0Z
http://imageshack.cz/image/u0b
http://imageshack.cz/image/u0d

Re: Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw do 20tis kč

Napsal: sob 08 dub 2017, 10:52
od játy

Re: Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw za 15tis kč

Napsal: pon 10 dub 2017, 09:26
od játy
Cena 15000 včetně kol.

Re: Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw za 15tis kč

Napsal: pon 10 dub 2017, 09:41
od kubiq
Kolik má najeto? Se zadní nápravou nic není?

Re: Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw za 15tis kč

Napsal: úte 11 dub 2017, 19:51
od mugwai59
Zdvihový objem motoru je 0,6 l ?

Re: Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw za 15tis kč

Napsal: úte 11 dub 2017, 21:42
od JBC
Myslíš, že si někdo dal tu práci, aby do šestistovkovýho auta namontoval sedmistovku?
Je to šestistovka. Podle předních světel, podle zadních světel a podle TECHNIČÁKU, kterej tam je vyfocenej taky!!!

Re: Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw za 15tis kč

Napsal: stř 12 dub 2017, 09:52
od Druzeta
:lol:

Re: Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw za 15tis kč

Napsal: stř 12 dub 2017, 17:54
od játy
šestistovka :)

Re: Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw za 15tis kč

Napsal: čtv 13 dub 2017, 09:08
od mugwai59
JBC píše:.. je vyfocenej taky!!!
Tak me hned nebijte mamlasove, jsem prehlid a ne-buraky me nikdy az tak nezajimaly !!! :D) ..
Chci si z neceho udelat snehovou frezu + pluh na zimu:) .

Na leto pro zmenu "tahac" vozejku (kouli bez PP mam), ale uprednostnil bych asi nejaky CDi bez papiru treba z DE treba s kastli na kasi, uvidim:) .
Cena nejni zrovna spatna .. jenze benziny nejsou zrovna usporny a 0,6-ku pro jeji choulostivost nechci ani po prestavbe na PB flasku:))) .

Re: Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw za 15tis kč

Napsal: čtv 13 dub 2017, 09:13
od mugwai59
Druzeta píše: :lol:
Ty se taky netlem jak to jelito, se prehlidne v rychlosti snad uplne kazdej, jsem opomnel ze jses nacisto dokonalej :D))) ..

Re: Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw za 15tis kč

Napsal: čtv 13 dub 2017, 11:05
od kubiq
A dozvíme se tedy o autě něco více? Já bych měl celkem zájem, ale do Prahy jen tak se mi nechce.
Díky

Re: Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw za 15tis kč

Napsal: čtv 13 dub 2017, 11:25
od Druzeta
mugwai59 píše:
Druzeta píše: :lol:
Ty se taky netlem jak to jelito, se prehlidne v rychlosti snad uplne kazdej, jsem opomnel ze jses nacisto dokonalej :D))) ..
Tady se už člověk nemůže ani zasmát. :lol: To nebyl žádnej osobní útok tak hned nestartuj. *pivo*
A nemyslím si že jsem dokonalej a ani jsem to nikdy netvrdil.

Re: Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw za 15tis kč

Napsal: čtv 13 dub 2017, 14:06
od JBC
Žádnej Smart na světě nestartuje tak rychle a spolehlivě, jako Mugi!

Re: Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw za 15tis kč

Napsal: čtv 13 dub 2017, 14:33
od Druzeta
]:-( *fornik*

Re: Smart 450 MC01 černý slušná výbava 45kw za 15tis kč

Napsal: čtv 13 dub 2017, 21:02
od mugwai59
Jo kuciii :D .. mam dobry magneto a jiskru:), chytam nekdy (zvlast kdyz se malo a zprdele vyspim) jak moped Stadion :mrgreen: ..
To naprosto souhlas - trefa Peto :D) .