Stránka 1 z 2
2. Královehradecký sraz - minirecenze na konci tématu!
Napsal: pát 08 kvě 2020, 23:05
od Belous
Ahoj smarťáci

tak nám přišlo jaro a je čas provětrat svoje mazlíky
Zveme Vás příští sobotu
16.5.2020 na jarní venčení našich smartíků
Sejdeme se
na návsi obce Kosice u Chlumce nad Cidlinou na parkovišti u restaurace vedle obecního úřadu v 13.30h.
Půjdeme se podívat na rozhlednu a pak se svezeme asi 25 km na
zámek Karlova Koruna. Prohlédneme si park a pak si můžeme koupit nějaké občerstvení ve venkovní zahrádce.
Všichni Vás rádi uvidíme, potvrďte prosím svoji účast do středy (buď jako komentář pod tímto příspěvkem nebo na sociální síti), musíme to nahlásit na místní úřad.
Těšíme se a nebojte, budeme dodržovat rozestupy



roušky s sebou
Tom a Iveta

Re: 2. Královehradecký sraz
Napsal: úte 12 kvě 2020, 11:53
od Liborek
Za me ano. Libor a Andrea. Ovšem mohu vyjet až kolem 13h. Otázkou je tedy, kam přijet. Jak dlouho budete na rozhledne. Stačí mi zavolat. 608039xxx.
Re: 2. Královehradecký sraz
Napsal: stř 13 kvě 2020, 07:21
od sultana
Za nás to vypadá O.K. Tedy dva Smarty. Můžou do parku psi?
Re: 2. Královehradecký sraz
Napsal: stř 13 kvě 2020, 08:37
od Winterwolf
Ahoj,
zatím to vypadá, že to taky zvládnu takže 1 Smart a 1 řidič

Re: 2. Královehradecký sraz
Napsal: stř 13 kvě 2020, 11:54
od sultana
To už máme 5 aut.Dalsi???
Re: 2. Královehradecký sraz
Napsal: stř 13 kvě 2020, 14:09
od JBC
Další se hlásili na sociální síti, takže bych to viděl na aspoň 15 aut.
Re: 2. Královehradecký sraz
Napsal: stř 13 kvě 2020, 14:17
od JBC
sultana píše: stř 13 kvě 2020, 07:21
Můžou do parku psi?
Organizátor mi odpověděl, že můžou!
Re: 2. Královehradecký sraz
Napsal: stř 13 kvě 2020, 14:20
od Belous
Ano muzou.
Re: 2. Královehradecký sraz
Napsal: stř 13 kvě 2020, 18:35
od Belous
Pro rychlejší komunikaci dáváme informace na F A C E B O O K Smart Autoclub CZ/SK.
Re: 2. Královehradecký sraz
Napsal: stř 13 kvě 2020, 20:01
od JBC
To jste hodný, ale někteří z nás takovou vymoženost nemají a netuší, že se tam můžou podívat i bez registrace.
Re: 2. Královehradecký sraz
Napsal: stř 13 kvě 2020, 22:23
od sultana
Paradoxně jsem face nikdy nepotřeboval. Za info o psech díky. Naše Vizla je kulturní psisko.
Re: 2. Královehradecký sraz
Napsal: pát 15 kvě 2020, 18:47
od Belous
Další info: po dohodě s majitelem v Kosicích bude od 13.30 otevřena restaurace na kávu a občerstvení. V Karlově Koruně s námi také počítají a může se tam i se psy. Vypadá to, že nás bude cca 16 smartíků


pokud by měl ještě někdo další zájem, napište sem. Na všechny se těšíme

Re: 2. Královehradecký sraz
Napsal: pát 15 kvě 2020, 23:12
od Pavel S.
Jako nový člen zde na fóru bych se chtěl také nahlásit jako účastník zitřejšího srazu. Nebudu mít auto tak snad nevadí, že už je po uzavírce.
Děkuju za pozvání Pavel
Re: 2. Královehradecký sraz
Napsal: sob 16 kvě 2020, 11:42
od Belous
Dobre...radi se seznamime

Re: 2. Královehradecký sraz
Napsal: sob 16 kvě 2020, 22:12
od sultana
Přátele,kamarádi,rad bych ještě jednou poděkoval za dnešní poetické odpoledne.Vyber místa a celkový ráz akce ocenili všichni členové, deti i ta ctyrnoha. V jednoduchosti je krása.Pekny vecer u nějaké dobre lahvinky
