Stránka 1 z 14

Album inteligentů

Napsal: čtv 13 bře 2008, 15:42
od David0600
Obrázek
Obrázek

Napsal: čtv 13 bře 2008, 15:47
od DYK77
Počkej, počkej , čí je to Smart ? :shock:

Napsal: čtv 13 bře 2008, 15:47
od houska
:roll: :roll: :roll: to může udelat jen hovado.jak to dopadlo?

Napsal: čtv 13 bře 2008, 15:49
od David0600
Smart je můj, už jsem měl nakročíno že mu ukopnu zrcátko nebo něco podobného, ale jeli kolem benga tak jsem se zase uklidnil couvnul a zjistil že s tím nic nemám, což bylo jeho hodně velké štěstí

Napsal: čtv 13 bře 2008, 15:50
od DYK77
To mě po..r

Napsal: čtv 13 bře 2008, 15:50
od houska
gibona se sprejen na něj

Napsal: čtv 13 bře 2008, 15:53
od David0600
takovýhle lidi bych rovnou střílel, ještě že jsem nebyl u toho jak tam zajížděl protože mezi autem před ním měl asi 3centimetry

Napsal: čtv 13 bře 2008, 16:04
od houska
se divim že jsi z toho vyšel bez úhony vyšlo to naštěstí akorát na RZtu ne?

Napsal: čtv 13 bře 2008, 16:05
od David0600
přesně nad mezi nárazníkem a maskou

Napsal: čtv 13 bře 2008, 16:06
od houska
se divim že ses udržel

Napsal: čtv 13 bře 2008, 16:07
od David0600
to já taky

Napsal: čtv 13 bře 2008, 16:09
od DYK77
Zaráží mě ta drzost, asi bych mu vypustil alespoň jednu pneu

Napsal: čtv 13 bře 2008, 16:19
od houska
min. dvě

Napsal: čtv 13 bře 2008, 16:21
od DYK77
A za okno letáček:
Jestli doma pícháš jako parkuješ, tak se nedivím, že Ti stará š..á s jinym :lol:

Napsal: čtv 13 bře 2008, 16:21
od David0600
to by šlo nejdřív si ošacuju koho to je