Stránka 1 z 9
Jarní vymetaní výfuku 2008 - foto
Napsal: ned 06 dub 2008, 17:11
od marko583
Napsal: ned 06 dub 2008, 17:46
od xlukas.cz
Napsal: ned 06 dub 2008, 19:12
od Gibon
Fotky vložím zítra teď jdu spát páč je mi blbě

Napsal: ned 06 dub 2008, 19:13
od David0600
Napsal: ned 06 dub 2008, 21:16
od *DM*
Byl jsem sice jen krátce,ale i tak to byla SUPER akce.jsem rád,že jsem se konečně seznámil s pár lidla z tohoto fora.
P.S.Pár lidí co jelo do Havírny na oběd a chtěly zaparkovat,nechápalo,když viděli to plné parkoviště

))))
Napsal: ned 06 dub 2008, 21:57
od Dawe
Kua mě to tak smolí, ve středu jsem vychytal posledni detail na motoru, čidlo řízení turba, ve čtvrtek mi vyčistili interier! Sraz vidim jako prokleti! Na žádný co jsem členem mi auto nejelo.

Těšil sem se na vás jako malé ditě na lízatko. ACH JO

Napsal: ned 06 dub 2008, 22:01
od David0600
je to smůla, jak to vidíš se smártíkem dál?
Napsal: ned 06 dub 2008, 22:07
od Dawe
No nevim, ale hodne blbě, mužu požít tak zadní lampy a motor. Ironie v patek jsem dodal i nové plynové vzpěry na zadní okno

Napsal: ned 06 dub 2008, 22:08
od David0600
to je fakt hnus
Napsal: ned 06 dub 2008, 22:18
od Dawe
mi to mluv vic nez bolistky me boli MIMI
Napsal: pon 07 dub 2008, 06:55
od Jirka P
Gibon píše:Fotky vložím zítra teď jdu spát páč je mi blbě

A navíc furt máš ještě babu!

foto
Napsal: pon 07 dub 2008, 19:37
od kimby
Napsal: pon 07 dub 2008, 20:21
od road-star
Ta Dykova Street je boží!

Napsal: pon 07 dub 2008, 20:39
od DYK77
Ti z chemického oddělení , také byli boží

Napsal: pon 07 dub 2008, 20:53
od DYK77
road-star píše:Ta Dykova Street je boží!

V Hradci K. mají moje sympatie.

Jeli jsme se podívat na obří akvárium , ale bylo zavřeno .
Mimochodem ve Vysokém Mýtě jsem viděl ze silnice pěknou motokárovou dráhu
http://www.autodromvmyto.cz/autodrom.php# . O pár KM dál byla ještě halová dráha, vypadalo to zajímavě
